Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tegyük fel, hogy...

Lányok! Tegyük fel, hogy kifogtok egy aranyhalat, aki teljesíti egy kívánságotokat, így varázsütésre úgy tudtok kinézni, ahogy csak akartok. Milyen alakot/alkatot választanátok?

Figyelt kérdés

Magasság/súly, vagy akár kép is jöhet.

Csak az alak lenne a lényeg most, nem az arc, haj, stb.

Csak kíváncsi vagyok, hogy a nők/lányok ezt hogy látják. :)

Bármi lehet, varázslatról van szó, szóval tényleg, amit ideálisnak, legjobbnak tartotok. :)


2014. ápr. 15. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem azt kérném,hogy az alkatomon változtasson..

De ha csak azt lehetne kérni..akkor..

172 cm-em megmaradna,valószínűleg a mostani 70 kg helyett csak 45 kg lennék..(eltűnne a hasam,és a combon,a kezeim)

Alakról nem tudok mit mondani,az még nem alakult ki teljesen. :)


14/L

2014. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát egy -10 kg-ot :D
2014. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SWAG Lány válasza:
egy kicsit a hasambol és a fenekeböl adnék le és egy kicsit nöhetnék is :)
2014. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Direkt úgy kérdeztem, hogy kifejezetten a kinézeten mit változtatnátok - nyilván mindenkinek lenne más kívánsága is, de most ez érdekel. :)


Jókat írtok! :)

2014. ápr. 15. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazából az alakomon semmit nem változtatnék. 166cm vagyok és 46kg, nekem ez pont jó. Sokak szerint túl vékony vagyok, de én így szoktam meg. Max. a fenekem tájékáról a növési csíkokat eltüntethetné az a tündér.
2014. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs, az aranyhal, nem tündér.
2014. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Felőlem aztán lehet tündér is. :)
2014. ápr. 15. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
[link] ilyen alakot szeretnék. a bőröm színe nyáron ilyen, a 173 cm-em teljesen jó. de egy iciri picirit sem hasonlít erre az alakom:( de az arcát is 1000* jobban elfohadnám, mint a sajátomat
2014. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hú, én is mindig úgy irigyeltem, aki ilyen keskeny oldalról nézve. Ilyen soSem leszek. :(((
2014. ápr. 16. 09:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Az alakom pont nem problémás, de ha csak erre van lehetőségem, akkor a térdemet változtatnám meg (van ott egy kis felesleges zsír)
2014. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!