Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen "taktika" van az intim...

Milyen "taktika" van az intim rész borotválására? Itt arra gondolok, hogy gyakran kipattogok, főleg a hajlatnál. :/ Ellentétes irányban borotváljak? Nekem akkor néha kivérzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék, ugyanezzel a problémával küzdök :S
2012. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs párotok, akkor hagyjátok nőni a szőrt, és csak vágjátok, illetve ahol kilátszik ott borotváljátok csak, de extra igényesen. Borotva pengéit lefertőtleníteni alkohollal előtte,a területet borotválás után, majd ha van vmi sebgyógyító(Panthenol,Neogranormon) akkor azzal bekenni kicsit.


Nekem is így volt sok éven át, kb egy éve kezd megnyugodni, de szerintem nekem a fogamzásgátló tabletta játszik benne közre. Én a fenti módszert alkalmazom, elég jól bevált. :) A pasik úgyis azt szeretik ha van egy csík a vénuszdombon, így kevesebb helyen kell borotválni. Én még úgy is próbáltam, hogy leepiláltam a dombomat amennyire bírtam és akkor két hétig max ilyen 20-30 szál nőtt ki, azt meg kihúzogattam csipesszel, de az ottani epilálás még jobban fáj mint bárhol, pláne elsőnek.


Hát ennyit tudok ajánlani. 21/L

2012. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ú, köszi a tanácsokat. Nemsokára mennénk strandra a barátommal, de a borotválkozás elég sok bajjal jár. Főleg a hajlatnál. Ha nem is vérzik ki, akkor is kipattog... :/
2012. júl. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!