Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing újraszúratást...

Köldök piercing újraszúratást mikor, érdemes?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt szúrattam köldökhöz, akkor még túlsúlyosan. Azóta viszont közel 20 kilóval vagyok könnyebb. Emiatt nagyon elvékonyodott a bőr, már alig tartotta valami és jobbnak láttam, ha inkább kiveszem.

Újra lehet szúratni anélkül, hogy problémám lenne belőle? Mennyi időnek kell eltelnie a kivétel után? Ma reggel vettem ki.

Saját tapasztalatok is érdekelnének, ha van. :)



2020. júl. 6. 08:32
 1/1 stevesmith válasza:

Szia.


Saját tapasztalat(van is 1, 6-ot kivettem, 2 pedig kiszakadt, ebből 1 ujralőve azután, illetve szúrtam is már párat) mindenképpen érdemes várni amíg teljesen be nem gyógyul a sebed. 1-2 héten belül be kell gyógyulnia, semmi bajod nem lesz ha ujralöveted miután begyógyult. Amíg gyógyul ne menj strandra, napra, tisztítsd rendszeresen. Az újralövés után szinten kerüld ezeket 2 hétig.

2020. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!