Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jo ötlet szerintetek industria...

Jo ötlet szerintetek industrial piercinget szuratnom?

Figyelt kérdés
Szóval kb egy hónap múlva tervezem De elege felek h fájni fog bedagad stb... szalonba szuratnam és kb mennyi ideig gyógyul tudom h ez személy függő De tapasztalatokat meghallgatom.

2020. júl. 7. 13:28
1 2
 1/18 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem kicsivel több mint egy éves, hónapok óta nem volt vele gond de éjszaka elaludtam és reggelre megduzzadt. Szóval elég kényes piercing és az első 2 hétben hozzáérni sem lehet annyira fáj. Másfél-2 év a teljes gyógyulási ideje. De én nagyon szerettem volna és tudtam hogy ezzel jár.
2020. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekem kettő is van,egyik 1 másik 2és fél éves.Nekem nem igazán fájt a szúrás,aznap már tudtam is rajta aludni.De a kezelésre nagyon kellett figyelnem mert ha nem akkor szépen be tudott gyógyulni.Fél év után már nem volt velük gond,néha ha rajta alszok akkor kicsit be tud gyulladni. Szerintem megéri,ha foglalkozol vele gond nem lehet.
2020. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Vudk_28 válasza:
Szia! Nem tudom érdekelnek-e még válaszok 😅. Megcsinaltattad végül?
2020. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vudk_28 válasza:

Jaj.. Rosszul néztem a dátumot


Én úgy 2hete csináltattam. A szúrás fájt, de nem olyan hű de nagyon. Az első napon még fájt, azóta nem, de nagyon figyelek is rá. Szerintem ha tetszik neked és szeretnéd csináltad meg

2020. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy állsz a dologgal? Időpontos kiírásod alapján, kb. mostanság tervezheted...vagy már kész van?


Nekem is van, 3 hetes lesz a héten. Tudtam mire számítsak, de nem gondoltam, hogy mégis milyen lehet a fájdalom. Korábban már volt 3 pc-m, így nem féltem csak izgultam. Nem adtak érzéstelenítőt, mivel jobb helyeken nem adnak, mert az roncsolja a porc szerkezetét. A lövés is, tehát csak szúrasd! És titán vagy bioplast ékszert rakass, az nem allergizál! Nekem is bioplast van, ami orvosi szilikon. Hmm, hát nekem nagyon fájt, de azért kibírható volt, nem ájultam el vagy ilyesmi. Kb. 15 másodperc alatt meg is volt minden. Napi két-háromszor kell kezelnem, 2 dl meleg, de nem forró víz és fél teáskanál jódozatlan só keverékével. Gyönyörűen gyógyul a piercingem, szinte nekem is hihetetlen! Nem szabad mozgatni! Nekem magától megmozdult a 3. napon, tisztítás közben. És kb. a második hétnél jártam, mikor tudtam rajta órákat aludni.. :)

Én 6500 forintot fizettem érte és nem bántam meg, sosem szeretném kivenni, max. cseréltetni majd... :)

2020. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5/5-ös válaszadó vagyok!


Szóval, ami lemaradt...

Nekem azt mondta a piercer, aki szúrta, hogy, ha mindent betartok és rendszeresen kezelem, akkor 3 hónap alatt begyógyul. Ha nem figyelek rá, akkor 11 hónap, kb. Uszoda, strand, szauna, szoli kizárva, friss pc-t 15-20 centis közelbe se érinthetsz, csak tiszta kézzel, tisztogatáskor, amit én sminklemosó vattakoronggal csinálok. Adnak tájékoztatót is, én is kimágneseztem a hűtőre, ha elfelejteném. Viszketés, bizsergés, kis fájdalom, váladékozás normális! Ne akadjon be semmibe, eleinte ne feküdj rá! Mindig új oldattal tisztítsd, bár gondolom ez logikus! :)

Azért, ha valaha erre jársz, írd meg, hogy kész van-e az indud, érdekel. :)

Kérdésed van, kérdezz bátran, válaszolok, ha tudok! ;)

2020. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sziaa! Nagyon szepen köszönöm, most agusztus elején lesz kiszuratva bal fülembe, én meg a traguson is gondolkozok Deh az indrustial az már biztos, csak ugye nm tudom hogy kb mennyi ideig kell felfogva lenni a hajammak ez érdekelne, már elege várom Deh felek is mert meg nm volt pc-m
2020. júl. 30. 14:18
 8/18 Metionin ***** válasza:
Én direktben nem hordtam felfogva a hajam miatta, viszont ügyeltem hogy ne akadjon bele semmibe pl. fürdésnél. Ez egy idő után reflex lesz. Amúgy tragusom is van, az sem volt szúrásilag gáz és elég hamar be is gyógyult.
2020. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én felkötöm, nehogy beleakadjon, tekeredjen az ékszerre. Nekem is balban van. Szerintem gyógyulási ideig legyen felkötve a hajad. Alvásnál alul kötöm meg mindig a copfot. Tragust és industrialt NE szúrass egyszerre, így is az indu az két lyuk a porcban együttesen...ha már az indu begyógyult, utána csináltasd a tragust. :)
2020. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Nekem egy éve van meg. A szúrás nem fájt annyira, leginkább az az utáni másfél hét volt rettenetesen kellemetlen, sokkal jobban fájt, mint anno a septumom. Kb 5x volt már begyulladva, pedig minden nap tisztítom, és próbálok rá ügyelni, de voltak azért olyan pillanatok, amikor félaggyal, észre sem véve fogdostam meg kézmosás nélkül, és jól begyulladt, bár alapjáraton hajlamos vagyok a gyulladásokra.

Ha tetszik, és tudsz rá kellőképpen figyelni, akkor persze szúrasd, szerintem szép ékszer.

2020. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!