Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy irigylem a szép lányokat!...

Úgy irigylem a szép lányokat! Én legnagyobb jóindulattal is csak átlagosnak vagyok nevezhető. De inkább kissé átlag alatti. Veletek is előfordul ez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igen, mert kif. ronda vagyok.
2020. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Fel a fejjel!

Gyönyörű vagy <3


És hidd el, majd jönni fog egy szőke herceg akinek te vagy a világon a legszebb.

2020. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
És miért baj az, ha átlag alatti vagy? Senki nem ugyanolyan. Valakinek biztosan tetszel, hiszen nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése. Sőt, vannak olyan emberek, akiknek kifejezetten a belső számít. Mondani is szokták, hogy a sok jó tulajdonság megszépíti az embert. Szabad tudnom, hány éves vagy? Én tinikoromban nem voltam valami vonzó látvány, de a sok pattanás elmúlt, a kislányos alak felnőtt! :) Ha fiatal vagy, te is változni fogsz még. Hidd el.
2020. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Velem nem.

F

2020. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat bújod a netet, oda tömörítik a szépeket. Kint az utcán, pl tömegközlekedőn teljesen átlagos a többség.

Valami szép tuti hogy van benned, arra fókuszálj és azt emeld ki. A többi nem számít.

2020. júl. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attol, hogy valaki atlagos, meg lehet szep.
2020. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Járj sportolni, menj el kozmetikushoz, fodrászhoz, öltözködj másképp, önbizalmat ad, kezdj el mosolyogni, magadat szépnek látni. Mások is így fognak szépnek látni.
2020. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Mivel 32 év alatt mindössze ketten találtak komolyabban vonzónak, valamiért úgy érzem, igazam van, ha úgy gondolom, hogy cseppet sem vagyok szép. Ha erre járna egy jótündér, első körben a külsőmet rakatnám vele rendbe (az aránytalan, göcsörtös csontvázamtól a vállalhatatlan bőrömig mindent).
2020. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkin lehet változtatni és változni olyan jó!!!

Haj szin , új forma, ruha , kiegészítők... es magad is meglepődsz majd.

2020. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, de már annyira meguntam magamtól is hallgatni és mindenki mástól is... igyekszem inkább lesz...ni és élni a kis életem anélkül, hogy foglalkoznék ezzel :D
2020. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!