Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogynom kene, ha 16 evesen...

Fogynom kene, ha 16 evesen hasonlo alakom van?

Figyelt kérdés

(174 cmhez)

[link]

[link]

[link]

Igazabol ha ledobnek 4-5 kilot teljesen meg lennek elegedve magammal, a magassagom miatt eleg aranyos az alakom. Viszont a szuleim eleg maximalistak, ilyen magassaghoz szerintuk 55 kgnal nem kene tobbnek lennem.


2020. jún. 14. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Juli,


174 centihez a 60 kilos boven jo, de a fenti kepeken is tokeletes alakkal rendelkeznek az illetok.


Udv, Géza

2020. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Juli?:D Nem tudom ez honnan jott, de azert koszonom a valaszod.
2020. jún. 14. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Én a vékony lányokat tartom szépnek,szóval ha az én egyéni véleményem érdekel akkor igen:D

De persze nem "kell" ez tényleg csak az én véleményem

Én 163cm és 48 kiló vagyok,de ez már nagyon vékony szóval 55 alatt szerintem kifejezetten sovány lennél(mondjuk szerintem az nagyon szép,de sok ember szerint meg nem:D)

16L

2020. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
“Sajnos” szerintem is szep a nagyon vekonysag, viszont evekig iszonyuan testkepzavaros voltam es rengeteget dietaztam. Mara mar azert szeretnem igy is elfogadni magam, de azert nem utasitanek vissza egy 55 kg alatti alakot sem.
2020. jún. 14. 16:45
 5/10 anonim válasza:
100%
Én most vagyok 16 éves, és 172 cm vagyok. Legutóbbi mérés alapján 72 kg vagyok. Ez nagyon soknak tűnik, viszont nem látszik meg. Nem vagyok kövér, természetesen vékony sem (kicsit látszik a hasamon, de nem vészes), teljesen normál testalakatú embernek tartom magam. Eddig mindig, mikor megemlítettem a súlyomat, mindenki nagy szemekkel nézett rám, és azt mondták, hogy képtelenség.
2020. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrétan annyi a fontos, hogy rendszeresen mozogj, és tápláló egészséges ételeket egyél. A jó közérzethez ezek hozzájárulnak. Én 170 cm vagyok és 64 kiló. Nem mondom, jó lenne mondjuk 60 kilónak lenni, akkor pont tökéletes lennék, de így is jól nézek ki. Volt egy periódusom, amikor koplaltam és lefogytam 55 kilóra, akkor az orvosom mondta, hogy 5 kilót kéne híznom, mert ez kóros kezd lenni.

És ma már sosem mennék vissza oda. Egész nap azon agyaltam, hogy “ugye nem ettem túl sokat?”. Nem kell túlgondolni. Nem lesz semmi bajod, ha havi kétszer-háromszor megeszel egy adag sült krumplit, vagy megeszel három kocka csokit. A lényeg, hogy mozogj és amúgy legyen egy minden szükséges tápanyagot tartalmazó étrended. Ezek a nők meg egyébként baromi jól néznek ki. Ha az alkatod ilyen akkor úgysem leszel ilyen nagyon sovány, de ez nem baj. Az egészség, a jó közérzet és az energikusság a lényeg.

2020. jún. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen "szülőket" börtönbe kéne zárni. Undorító hozzáállás.
2020. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sőt, jobb helyeken kiskorú veszélyeztetésért mehetnek is a bíróságra.
2020. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Teljesen normális vagy, én örülnék ha 5 kg. Ot tudnék hízni, de nem tudok, mert nem diétával fogytam, hanem hirtelen sok a nőttem
2020. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
55 kg-val hova akarsz fogyni?
2020. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!