Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, női szemmel az alábbi...

Lányok, női szemmel az alábbi transz nők közül kiket láttok leginkább nőiesnek, szépnek? Hogy raknátok őket sorba nőiesség szerint?

Figyelt kérdés

1. Annabelle Lane

[link]


2. Khole Kay

[link]


3. Casey Kisses

[link]


4. Korra del Rio

[link]


5. Chanel Santini

[link]



Melyikük a legnőiesebb, melyikük legkevésbé? Mik azok a dolgok, amiben meglátszik szerintetek, hogy transzok, és mi az, ami viszont tényleg nőies bennük?



2020. júl. 13. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

1. Khole Kay


2. Chanel Santini


számomra csak ők ketten tűnnek nagyon finomnak :3


de utána jönne (de csak ha muszáj választani)


3. Casey Kisses

4. Annabelle Lane

5. Korra del Rio

2020. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyikük kimondottan nőies nő, de számomra Chanel Santini és Annabelle Lane a legszebb. Khloe Kay viszont az a típus, aki egyáltalán nem az én ízlésem, valahogy ezt a nőtípust én sosem tudtam szépnek látni, pedig tudom, hogy nagyon sok pasinak pont az ilyen nők tetszenek. Ettől még ő sem csúnya vagy nőietlen, csak nekem, az én női szememmel nem ez a kinézet a vonzó.
2020. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Arcra az 1.5. és 2.a legnőiesebb. A többinek inkább androgün/férfias vonású az arca. Testre inkább fiús alkata van mindnek a hatalmas mű melleket leszámítva. Meg talán attól látszik a legjobban, hogy nem nők, mert a bugyijukon átüt a kis kukijuk.
2020. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy valaha ilyen kérdésre válaszolok, de most megpróbáltam elvonatkoztatni attól, hogy nem nőnek születtek és nem meglátni bennük, hogy férfiak voltak, így született egy sorrend:



1. Anabelle Lane

2. Chanel Santini

3. Korra del Rio

4. Kassey Kisses

5. Khole Kay

2020. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden szempontból Annabelle Lane-t mondanám igazán nőiesnek, ami arcot illeti.

test szempontjából mindegyik megállná a helyét, mint nő. És ebbe beletartozik az is, hogy Khole Kay-nak nincs melle.

2020. júl. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
Mi az, hogy "nőiesség szerint"? Ez nekem nagyon problémás transzfób kijelentés. A transz nők értéke nem attól függ, hogy ki mennyire "nőies" és a transznemű nőnek nem extrém nőiességgel kell validálniuk a létezésüket.
2020. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

1. Corra del Rio

2. Annabelle Lane

3. Casey Kisses

4. Chanel Santini

5. Khole Kay

2020. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Annabelle Lane

2. Chanel Santini

3. Khole Kay

4. Korra del Rio

5. Casey Kisses


Nőiesség szempontjából nekem ez a sorrend. Casey Kissesnél látszanak legjobban a férfias vonások, mármint magán az arcán. A többinél annyira nem, legalábbis ezeken a képeken. De amúgy ezek a képek alapján, igen, max. Casey-nél mondanám azt, hogy tuti transz. A többinél lehet nem is feltételezném. Amúgy a fentebb leírt sorrend az nálam egyben "szépségi" sorrend is. Szerintem Annabelle és Chanel a legszebb, meg számomra ők a legszimpatikusabbak. Khole Kay-el sincs probléma, de nem tudom, nekem annyira nem jön be az ilyen típus, egyszerűen ellenszenves. De így magával a kinézetével így nincs probléma, csak na, nekem nem szimpi. Meg Korra del Rio is "fura" ilyen szempontból. De amúgy szerintem mind nőies.

2020. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem pl. fel sem tűnt, hogy Khloenak nincs cicije, látszik, hogy nem azt figyelem :D
2020. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Én egy pánszexuális fiú vagyok szóval nem a kérdésre válaszolok csak annyi hogy nekem Casey Kisses jön be legjobban, és bejönnek az ilyen fiús arcú és karakteresebb arcú lányok függetlenül attól hogy transz vagy nem

22/F

2020. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!