Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női szemmel milyen ez a nő?

Női szemmel milyen ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Szép? Átlagos? Csúnya?

Kort is írjatok.Köszi


2011. jan. 8. 16:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Kim Kardashian... hat, nem tudom. Nekem semmi bajom sincs vele de sokan nem birjak. De az biztos,hogy van egy nagyon 'csinos-sexy' kisugarzasa. :)

19/L

2011. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szép. 29/N
2011. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

inkább vonzó. azt mondanám, mivel széles a szája ezért van erősen kifestve a szeme, így viszont nem tudni milyen is igazán. de ettől függetlenül cserélnék vele, ha csak az arcot vesszük. ( élet stb nem)

( N 40)

2011. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
szép. :)
2011. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nővérem bolondul érte. Állandóan a képeit lesi. Mindig mondja, hogy így akar kinézni, hogy milyen jó a napszemcsije, a sérója, a ruhája, a cipője, a tatyója bla bla bla bla...


Szerintem elképesztően szép. De mivel még a legeslegmerészebb álmaimnál is sokkal gazdagabb, magától érthetődik, hogy ilyen gyönyörű. Mi, közönséges emberek, nem nézhetünk így ki, mert körülbelül az ő táskája 1,5 millió forintba kerül, az enyém meg örülök ha 5 ezerbe. Meg persze 4 profi dolgozik rajta mielőtt lefontozná bármelyik paparazzi is.


Egyébként igen, irigylem nagyon.


19/L

2011. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 8. 16:39
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legszebb nő!
2011. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos.Testet cserélnék vele,de arcot semmiképpen se. :) Az arcomat szeretem,az övé meg annyira nem tetszik.Na nem azt mondom,hogy csúnya.. :)

18L

2011. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem lófeje van
2011. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ki ne nézhetne ki így,ennyi vagyonnal?:)Igaz,a plasztikái előtt is már szép volt,de most teljesen átlagon felüli,gyönyörű.
2011. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!