Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyit nőttetek 17...

Lányok! Mennyit nőttetek 17 éves korotok után? Nőttetek még?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok és pici:S

156-157 cm. anyukám is pici kb. akkora mint én. Apum 173-175 cm körül.


Nőhetek még?

Ti nőttetek még 17 éves kor után?


Valahol olvastam, hogy a lányoknál 17 éves korra kialakul a végleges testmagasság és testi fejlettség.


2010. aug. 2. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia. biztosan meg nem mondom de sztem 15 éves korom óta nem nőttem semmit :D most 20vok és 158cm. ennyi :D. a családban mondjuk én vok a legkisebb. szüleim sem vmi hú de magasak de apu 180körül anyu meg 165 körül van. szal azért nőhettem volna még :D.
2010. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

szia!Én 16 éves lány vagyok és 160cm. Régebben én is szerettem volna magasabb lenni, de ma már megbarátkoztam magammal. Hidd el,neked is ezt kell tenned.

A legtöbb pasi amúgyis az alacsonyabb lányokat szereti.

Ha magabiztos vagy,szép az arcod,mosolygós vagy, és nőiesen öltözködsz (szoknya,magassarkú) akkor garantált a siker!!

Hidd el,nem a magasságon múlik!

Csak sajnos az alacsonyabb lányokra ha felszalad 1-2 kiló az már nagyon meglátszik,úgyhogy figyelj arra oda h 48-50 kg-nál ne legyél több! Meg sokféle öltözködési trükkel tudod magad optikailag magasítani. Én pl sosem veszek fel halász vagy térdnacit. Vagy nagyon rövidet,vagy hosszút.

Szoknyában pedig csak az abszolút minit.

Sose hajtsd vissza a nadrágod szárát ha hosszú rád,mert azzal is csak rövidebbnek tűnik a lábad. Ne nagyon hordj övet, vagy ha mégis akkor a nadrágod színével megegyező legyen mert egy öv optikailag kettévág és alacsonyít.

A cipőd és a nadrágod színe is jó ha általában megegyezik.

2010. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17éves vagyok és 170cm... én nőnék még pár centit :)
2010. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!