Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt olyan, hogy...

Veletek is volt olyan, hogy furcsa volt hogy felnőtt az, akivel együtt nőttetek fel?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsémről van szó, kisgyerekként rengeteget voltunk együtt. Most 17 éves és pár hónapja együtt jár egy lánnyal. Ahogy nézegettem az internetes képeit némelyiken csókolóznak stb. és olyan fura...Nekem ő még mindig az a kisfiú akivel együtt standoltunk az udvaron, vagy akinek poénból kifestettem a körmeit anno :D Most meg már felnőtt lett, ráadásul van vagy 190 magas. Fura.
2011. aug. 30. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
hát még az milyen fura hogy olyan emberek akikkel pár évvel ezelőtt együtt buliztunk még, ma már 2 gyerekes anyukák és apukák :D
2011. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, fura :) Nekem a legjobb barátnőm 2 évvel fiatalabb és mindig furcsa, hogy pasija van és egyetemre jár. Számomra mindig az a kicsi 10 éves kislány lesz, akivel először találkoztam.
2011. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

velem még nem volt ilyen, mivel rossz a memóriám

pedig vannak ilyen rokonaim

2011. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az volt fura mikor az öcsémet láttam először egy lánnyal.Gondolom neki is fura lehetett forditott esetben.
2011. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon furcsa ez a világ...
2011. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon fura!! Valahányszor ránézek a keresztlányomra, mindig arra gondolok, hogy de hiszen "tegnap" még együtt ültünk a barátnőmmel (kislány anyukája) a játszótéren suliszünetekben... És most anyuka! Olyan durva!

VAlahogy magunkról soha nem érezzük, hogy felnövünk... csak mások nőnek föl körülöttünk. :))

2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nagyon...kisgimis koromban eljártam a volt általános iskolámmal táborozni, vigyázni a kicsikre...sokan a szívemhez nőttek, idén érettségiztek...nagyon durva látni a képeiket a facebookon, meg hogy egyetemre mentek.
2011. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfurcsább az, amikor rámkattan egy olyan pasi (ő 30 én 38), akivel egy csomót játszottam úgy, hogy én 9-10 éves voltam, ő meg a járókában volt.
2011. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Látom sokan vagytok ilyen cipőben :))


Nekem van 2 unokaöcsém (nővérem gyerekei) az egyik 11, a másik 9 éves. Még a 9 éves kicsi, de tegnap beszéltem a 11 évessel telefonon, és az jutott eszembe, hogy mintha tegnap lett volna mikor segítettem fürdetni, pelenkázni, mondókáztunk stb. Most meg már pár év és majd csajozik...

És akkor a nővéremet nem is említettem aki 34 éves 2 gyerekes anyuka, de még mindig úgy tekintek rá mint aki kiskoromban játszott velem, akivel együtt festettünk. Pedig már én is 22 vagyok :)

2011. aug. 30. 13:23
 10/13 anonim válasza:
100%
Húgomnál 2 évvel fiatalabb a volt szomszédunk, 24 éves, kicsiként együtt játszottak húgommal, meg sokszor én is átmentem játszani (nálam 7 évvel fiatalabb), szóval pici kora óta ismerem, és októberben Anyuka lett. Dehát a saját lányom is most született, és áprilisban már 3 éves lesz, dumál, magyaráz, irányít, hihetetlen.
2012. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!