Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék pár kilót(...

Fogyni szeretnék pár kilót( kb 5). Semmiképpen nem szeretnék tablettákat és porokat enni. Természetes módszert szeretnék?!????

Figyelt kérdés

Hetente egyszer egy órát járok úszni ,néha kétszer. De ez sajnos meg sem látszik. Jelenleg 76 kiló vagyok szeretnék hetvenre fogyni. Az étrendemen szeretnék változtatni, nem 22 órakor vacsorázni...

Az úszás mellett sajnos munka miatt csak kb 2 hetente edzek itthon trambulinnal, vagy csak a talajon fel órát

.

Van valami bevált tippetek ,esetleg torna gyakorlat,étrend ötlet. ??



Inkább has-mell-combra szeretnék



2020. júl. 14. 19:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Hány cm vagy? Hány éves vagy,elmúltál 18-20 éves éves? Lehet,hogy nem is kéne fogynod.
2020. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyél kevesebb adagokat, úgy értem ne jóllakottságig, így nem tágítod annyira a gyomrod, figyelj rá, hogy kijöjjön a napi 4-5 étkezés kisebb adagokban. Csökkentsd a cukrot, a lisztet, a szénhidrátot, egyél változatosan mindennap, legyen benne zöldség, gyümölcs is.

Picit többet mozogj, eddz, a neten vannak fent gyakorlatok, amiknek a segítségével tudsz edzeni ezekre a helyekre.

Soha ne mozogd magad annyira túl, hogy utána tele hasra kelljen enni magad, hogy vissza kapd az energiád.

2020. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
146 cm vagyok eléggé kisnövésű és 32 éves. Köszi kettes.
2020. júl. 15. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti 3-4 alkalommal egy bő fél óra futás nem fér bele?

Amúgy volt munkatársam baromi sokat fogyott csak azért, mert nem evett este 6 után és ezt szigorúan betartotta. Ezen kívül teljesen normálisan kajált. Persze ez nem világmegváltó ötlet, de neki nagyon bevált.

2020. júl. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A futáson gondolkodtam ,időm van rá. Jövő héttől szeretnék elkezdeni valami programot, szerintem akkor ezt a 6 órás dolgot is betartom.
2020. júl. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!