Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire számít az ellenkező...

Mennyire számít az ellenkező nemben a külső, illetve, hogy miket ért el az életben?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A külső számomra elhanyagolható. Nyilván fontos, hogy vonzódjak hozzá, de mikor társkeresőn voltam azt vettem észre magamon, hogy inkább arra adok, amit írt és ahogy írta, minthogy a képei néhol nagyon előnytelenek.

A mit ért el az életben kérdés valamilyen szinten fontos. A párom inspiráció nekem, így igenis fontos, hogy ne egy gyári munkás legyen, akinek ez tökéletesen megfelelő életcél. Ha egy kis ideig ebből gyűjt pénzt, pl. egyetemet finanszírozni, az oké. De ha nem akar semmit elérni, akkor az gáz. Ha még nem ért el semmit, de megvan az ambíció benne, akkor nincs probléma.


Amúgy mikor társkeresőn voltam néhány férfi kért tőlem képet. Egy elég előnytelen fotót küldtem el nekik - valószínűleg rossz passzban voltam - és fele nem is írt többet. És ezt úgy, hogy volt akivel 0-24-be leveleztünk, és mégse írt többet. Szóval azok a pasik, akik azt mondják, hogy a külső mindegy, bekaphatják.


A külső fontos... de egy csúnya emberben is meg lehet látni a szépet. Viszont a testi vonzalom fontos az intimitás miatt - ezt nem lehet elhagyni.

2020. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nőknél: 16-18 éves korig a fiú/férfi külseje számít. Felnőttként már inkább a "mit ért el, értsd mennyi lóvéja van" számít jobban.

Férfiaknál: 16-18 éves korig a lány/nő külseje számít, felnőttként... Szintén a külseje számít.

Naívkodhatunk belső értékről meg ilyesmi, de azért na. Ha van egy nagyon kedves csöves meg egy picit kevésbé kedves multimilliomos, azért hölgyeim csak elviseltek egy kis elnyomást ha úgy adódik ha azt egy nyaralóban éled meg Miamiban nem? És uraim... Azért a nagy szív vagy a nagy szilikon mellek közük mindannyian tudjuk, mit választunk.

Lehet le leszek pontozva, de nekem ez a személyes véleményem.

2020. júl. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A külső fontos, de önmagában kevés a sikerhez.


Attól még hogy veszel egy profi konyha felszerelést, nem fogsz tudni azonnal jó vasárnapi ebédet főzni a családnak, de megkönnyíti a dolgodat, amennyiben valóban szeretnél megtanulni főzni.

2020. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külső megfog belső megtart, ezzel minden el is lett mondva.
2020. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a külső, nagy kofferba jó pakolni, igaz néha ciki utazni vele... 11/F
2020. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!