Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Mit ajánlotok...

Műkörmösök! Mit ajánlotok építő zselé helyett köröm megerősítésére?

Figyelt kérdés
Nekem nincs végzettségem, otthon készitem a körmeim. Először a diamond nails alaplakkját hasznaltam csak, de annyira gyengék a körmeim hogy hajlott ezért valtottam a profinails epítő zseléjére és azzal erősítem meg a körmeim. Viszont ezzel nem vagyok túl ügyes, több helyen sokszor egyenetlen. Tudnátok ajánlani nekem olyan alaplakkot (vagy van e olyan egyaltalan) ami nagyon erős és nem szükséges zselét használjak? Nem merek találomra választani mert azért nem túl olcsók. Szeretem ha a körmöm egy picit hosszabb így nagyon kellemetlen volt így, hogy hajlott.

2020. júl. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját köröm erősítésre teljesen jó a Crystal Nails compact base gel vagy a pearl Nails gummy base.

Vannak ezekből színezettek is, nem muszáj rá gél lakk vagy fedő réteg sem.


Ezek üveges, ecsetes termékek, úgy tudod használni, mint egy körömlakkot.


Önmagában is elég, ha épp sietsz vagy nincs kedved díszíteni.


Ha gondolod, később küldök képet, hogy néz ki.

2020. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ezeket a termékeket pont nézegettem, vannak olyan erősek hogy nem fog hajlani a körmöm? Szeretem ha hosszabb a kormom viszont a diamond nails sima alaplakk erre már alkalmatlan volt számomra.

A prefect nails elastic hardjával is szemezgetek :)

2020. júl. 16. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fog hajlani a köröm, érzetre pont olyan lesz, mint a műköröm, csak nem olyan vastag.


Amit írtál nem ismerem, de ugyanaz a kategória, mint amit én írtam, csak más márka. A perfektest nem ismerem, de a másik kettőt nyugodt szívvel ajánlom.

2020. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2020. júl. 16. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már régi a kérdés, de hátha valaki megtalalta, aki hasonló témában keres.

Amit írtál hard gel szerintem nagyon jó, egy éve használom géllakk alá, mert vékony nagyon a saját körmöm. Nekem tökéletesen bevált.

2022. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!