Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden lánynak tetszik a...

Minden lánynak tetszik a szemem. Még azoknak is akiknek nem jövök annyira be, csak a szemeim tetszik nekik. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem értem. Mert amúgy sosem gondoltam volna, hogy pont a szemeim tetszenek valakinek. Ugye a szemeimet nem tudom megváltoztatni, se nem adni rájuk :D De ez miért lehet? Nagyon érdekel, mert amúgy mindig az öltözködésemre figyeltem, meg arra, hogy a hajam jól álljon, ha mondjuk elmegyek bulizni. De ez a jelenség már régóta tart, és nem tudom értelmezni. Pedig tök átlagos zöldes - barna szemem van.

2020. júl. 19. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Minden más átlag alatti rajtad.
2020. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Hogy szép a szemed. Mi mást jelentene?
2020. júl. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is zöld szemem van, rengeteg mindenkinek tetszik ez a szemszín. Annyit jelent, hogy szép a szemed.
2020. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A leggyakoribb bók a szemek dícsérése. Szinte mindenkinek mondták már, hogy szép szemei vannak. Ha kék akkor azért, ha barna akkor azért, ha érdekes a szemformád akkor azért, ha nagy akkor azért, stb.

Nem kell ezt ennyire komolyan venni 😀

2020. júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 én még életemben nem hallottam, hogy barna szemet dícsértek volna, mert szerintem a legtöbb embernek barna a szeme. Nem túl különleges
2020. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legszebbek a nagy barna őzike szemek, nekem az a gyengém. Ha egy lánynak ilyen van, én már odavagyok érte 😀

F28

2020. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal nincs semmi probléma az nem jeleni azt, hogy rosszul nézel ki. Te nem biztos, hogy ismered 1 magyar régi színész (Jávor Pál) arról volt híres, hogy bokorba csalogató szeme van. Úgyhogy ilyen az élet van ilyen, hogy akár milyen jó legyél mindenben elsőre az tünik fel mindenkinek.
2020. júl. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!