Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri körmöshöz menni? Még...

Megéri körmöshöz menni? Még sose voltam és nem tudom rászánni magam

Figyelt kérdés
Igazából attól félek, hogy kiadok rá egy rakat pénzt, lesz egy szép körmöm S legfeljebb másnap letörik. Mennyire érzékeny egy ilyen? Pl hajmosás meg ilyesmi sokkal nehezebb vele?

2020. júl. 24. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó körmöshöz mész, akkor nem kell miatta aggódnod, elég strapabíróak tudnak lenni, én mindenféle házimunkát csinálok velük, sosincs bajuk. Egy kezemen meg tudom számolni eddig hányszor sikerült letörnöm, pedig öt éve folyamatosan van műkörmöm.

Nekem maximálisan megéri, mert az eredeti körmeim bármit csinálok is rettenetes minőségűek, törnek, foltosodnak, csúnyák, akármennyi vitamint is szedek. Nem nőnek meg szépen, pedig szeretem, ha hosszú a körmöm. Plusz imádom, mikor szépen ki van festve, viszont magamnak se időm, se türelmem, se kedvem, se kézügyességem nincs megcsinálni, egyszerűbb, ha három hetente rászánok két órát, akkor a körmös szépen megcsinálja, aztán akkor hetekig nincs vele gondom.

2020. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jó körmöshöz mész, nem valami kontárhoz, akkor nem fog másnap letörni.


Az meg, hogy mennyire fog akadályozni az a mérettől függ. Ha nem volt még hosszú körmöd, akkor az elején fura lesz, de mindent meg lehet csinálni ugyanúgy, mint műköröm nélkül.


Ha a hossz miatt aggódsz, akkor először csináltass egy rövidebbet, és ahogy nő, kevesebbet reszelnek vissza, így nem egyből lesz hosszú, hanem fokozatosan szoksz hozzá.

2020. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
2 évig jártam rendszeresen géllakkoztatni, köröm téren 100%-ig gondtalan voltam! Előtte és utána (1 hónapja szedte le) folyton vigyázni kell, mert lépten nyomon betörik! Nem tudom meddig bírom nélküle, de sajnos csak ezen tudok spórolni mostsnában 😔
2020. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is akarok menni soha. Lereszelik a köröm felületét, whááá. Ki tudom magamnak szépen lakkozni, frász kitörne, ha valaki hozzányúlna. Nem kötelező járni, de tudom, már az a ritka, ha valaki sima lakkot használ.
2020. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is sima lakkot használok, csak hamar kezd kopni, sokszor nincs időm leszedni, S rögtön igénytelennek tartanak, meg engem is zavart, mert jön hogy kapargasssam.
2020. júl. 26. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!