Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőként mekkorára vágjam a...

Nőként mekkorára vágjam a körmeimet, hogy szépek legyenek, és könnyű legyen vele bármit csinálni?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a nagy karmokat, de tövig vágni sem szeretném. Nem festem színekkel, műkörmöt sem szeretnék, csak átlátszó lakkal festem, hogy fénylő legyen.

Ti hogyan tartjátok ápoltan a körmeiteket?



2020. júl. 24. 12:33
 1/7 Ann-nee-chan válasza:

Nem szoktam lemérni de ránézésre kb 3-5 mm-esre szoktam vágni.

Nekem az a legkényelmesebb.

2020. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vágom, hogy éppen csak egy kicsit túl érjen az ujjam hegyénél. Szoktam hobbizni, úgyhogy a hosszabb zavarna.
2020. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Most vágsz először körmöt, vagy mi? :D
2020. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1, #2

Köszönöm szépen a hasznos választ! 😊

#3

Igen 😖 az agyam eldobom az ilyen idiótáktól... 🤯


Persze, hogy nem most vágok először körmöt, de kíváncsi voltam, hogy nőként mekkora lenne az ideális, illetve hogy mások mekkorára vágják. Hiszen erre való ez az oldal, de egyesek trollkodásra használják.

2020. júl. 25. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem volt trollkodni, mindössze furcsa volt számomra, hogy eddig nem tapasztaltad ki, neked mi az ideális körömhossz.... gondolom élsz minimum 20 éve...

Mindenkinek mások a határai, van aki elvan karmokkal is, van, aki nem, ezért ez leginkább tőled függ. A kérdésre válaszolva: nekem a max a fél centi "lelógó" rész a jobb kezemen. A bal kezemen tövig vágom, mert gitározni csak úgy lehet. Mondom, ez nagyon emberfüggő. :)

2020. júl. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én le szoktam vágni rövidre, éppcsak fél mm-t hagyok, aztán növesztem, míg el nem kezd zavarni, kb. két hétig bírom is. Régebben simán fél centisre is megnövesztettem. Azért ez függ attól, mit csinálsz, munka, hobbi, házimunka, eleve mennyire hosszú a körmöd, enyém pl. teljesen az ujjam végéig ér, de akinek ennél rövidebb, az eleve hosszabbra hagyja. Mindeki mást fog mondani, ha megkérdezed, látványra és használhatóságra is. Én lakkozni szoktam színessel, szerintem jobban mutat a lakkos köröm, ha nem félméretes. De ízlés kérdése.
2020. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. júl. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!