Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Belepunnyadtam a karanténba....

Belepunnyadtam a karanténba. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves lány vagyok. 5 hónapja lassan itthon. Online oktatás, homeoffice azóta is. A hetem nagy része pizsamában, kocosan telik, felcopfozott hajjal, unalmasan.


Tudnátok valami motiváló tippet adni, hogy mégha itthon is vagyok, hogyan lehetnék a régi önmagam?

Nyilván nem ülök farmerben ingben, nem sminkelem magam feleslegesen, hisz nem sok ember lát, de egyszerűen tükörbe nézek és hányingerem van attól a mármár igénytelen csajtól, aki visszanéz rám.


Köszi a tippeket, nagyon rámfér némi motiváció 🙈


2020. júl. 29. 19:21
 1/8 anonim válasza:
41%
Ha hányingered van a mostani énedtől, szerintem ez elég motiváció higy kezdj magaddal valamit. Menj el a varosba barátokkal, szervezz programokat.
2020. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha nincs senkid, akkor ismerkedj!


Ahhoz illik kicsípned magad és újra abba a gondolati világba kell kerülnöd, hogy "jó csaj vagyok, bármit elérhetek".


Mondjuk inget azt ne vegyél fel randira, még ha online is lesz, akkor se.

2020. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szedd ki a szenoldokod, szortelenits egyet, jelentkezz be fodraszhoz ha masra nem is csak egy kis vagasra/igazitasra. Kezdj el mindennap egy keveset mozogni, rendelj par csinos ruhat. Hidd el, sokkal jobban leszel! Csodakra kepes.
2020. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, van átmenet a kócos pizsi és a kisestélyi között.

Én pl minden reggel megmosakszom, megfésülködök, felöltözök és kb ennyi, egyből nem érzem magam "bepunnyadva".

2020. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megmosom az arcom, fogat is mosok, persze. Sőt, a hajam is begumizom.

De minden nap ugyan az, már lassan a napokat sem tudom.


Nincs párom, én több okból kifolyólag nem szívesen megyek emberek közé most.

Így ismerkedni sem nagyon tudok, senki nem partner az online ismerkedesben egy ideig. Szeptemberre ígérnek vakcinát, én szeretném kivárni, jobb félni, mint 3 ember életét komolyan kockáztatni. Szóval eljárni csak ahová muszáj.


Egyszerűen csak összefolyik minden, nem érzem magam jól a bőrömben, nem érzem szépnek magam.


De máris kaptam kis helyrerázást, köszönöm!

2020. júl. 30. 09:16
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Aki retteg az megérdemli!

Nem az attól kell beszharni amivel folalkoznak, hanem amiről hallgatnak.

De mindenki maga dönti el hogyan szúrja el az életét..

F.41

2020. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az segített, hogy csinos otthoni ruhákat kerestem/vásároltam.

Pl;szerintem nagyon csini a cicanadrág bő pólóval. Ilyenkor nyáron meg rövidnaci sportmelltartóval. Ezen kívül,ha olyan kedvem volt, kísérleteztem a hajammal, hiszen új dolgokat nem tudok kipróbálni a reggeli rohanásban.

Ezen kívül figyelek a bőrápolásra, most van időm kitapasztalni a dolgokat.

Megértelek, én is aggódom a szeretteimért. Kitartást! Remélem tudtam segíteni valamit. 🙂

2020. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! A ruha mindneképpen jó ötlet!

A hajam természetes göndör, nem vasalom, de fonogatni fonogathatnám!


Az arcomra próbálok jobban figyelni azóta én is!

Köszönöm szépen a kedves szavakat!!

2020. aug. 3. 09:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!