Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy és formátlan a popsim....

Nagy és formátlan a popsim. Valami tipp?

Figyelt kérdés
A felsőtestem sovány, nem csontváz alkat de sovány. Viszont a popsim borzalmas! Csinálok rengeteg gyakorlatokat rá, de hiába. Nincs valakinek valami jó zsír égető házi receptje? Én is szeretnék olyan szép feszes és kerek popsit..
2020. júl. 29. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Az aranytalan nagy popo a divat. Pl Kim Kardashian. Neki se izmos. Neki szilikon. O fizetett azert,ami neked termeszetesen megadatott. Orulj neki!!
2020. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mivel probalkoztal eddig?
2020. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogyókúra, jóga, futás, tipikus gyakorlatok ( gugolás, láb emelés stb.)
2020. júl. 29. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Súlyokkal guggoltál már? Mondjuk 10-20kg-val?
2020. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Nagy súlyokkal guggolgass, az én popsim is attól lett izmos és formás, ez amúgy mellékesen formálódik a comb izmosítása mellett.

F/41.

2020. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. júl. 30. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Futást felejtsd el, ha jó segget akarsz, maximum hiit formában csináld, 5 perc belelegites, utána fél perc sprint, majd fél perc séta/light kocogás válogatva.

Ahogy írták is, guggolás, kitörés, lábemelgetések, (nem is feltétlen kell súllyal, és pl max 6-8 kilós kettlebellel szoktam, expanderrel vagy saját testsúlyosan, és teljesen elég). Fogyókúrázni csak fenékre felesleges, helyi fogyás nem létezik. Rajtam van pár plusz kiló, de formás mindenem, mert nagyon sokat edzek. Fogyónál sokszor visszavesz az ember a fehérjefogyasztásából, eztel fogynak az izmaid is, így megintcsak nem lesz formás a feneked.

2020. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!