Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon mitesszeres az orrom....

Nagyon mitesszeres az orrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kipróbáltam minden "csodaszert". Járok kozmetikushoz. Semmi nem segít. Egyik nap kitisztítja a kozmetikus, kb két nap múlva már ott is van. Én is kigőzölöm, kinyomom, de semmi :( Már teljesen ki vannak tágulva a pórusok, és nagyon csúnya piros a sok nyomkodástól.

Segítsetek.


2010. aug. 3. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pattanasaid is vannak, ugyertem sok?
2010. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elso; nyomd ki te magad, en is ugy szoktam, amugy mitiszereket csak nyomassal lehet eltunteni es ez a kor miatt van.
2010. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia.. sajnos jobbha beletörödsz... nekem is rengetek van és csak ugy tudsz rajta segíteni h ha kinyomkodod öket ennyi..:( sajnos .. 16/L
2010. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A DM-ben néhány 100 F-ért lehet venni pórustisztító tapaszt.A vizes orrra feltapasztod, hagyod rajta kb 10 percig, aztán lehúzod. A tapaszon csak úgy meredezik a sok fekete apró mitesszer, amit kihúzol vele.Szerintem nagyon jó termék, az állra is feltehető, nem csak az orrra.
2010. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
esetleg sport ? nekem az sokat segített ...
2010. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs, F = Ft.Forint
2010. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20:41

u ez tökjó.mi a neve?vagy hogy keressem?

2010. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Baleás termék asszem. én is azt tudom ajánlani. :D Nem az a válaszoló vagyok, aki ajánlotta először. De nekem is van olyan. :)

Balea mitesszerkitépő tapasz. vmi ilyesmi. =D

2010. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Balea face pórustisztító tapasz.Sok sikert és szépülést!

a 20:41-es.

2010. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem pattanásos az arcom. Néha néha van a ciklusom körül, de semmi több. Írta valaki, hogy a sport segít...nos sportolok kicsi korom óta. Kipróbáltam a Vichy -nek a pórusösszehúzó krémjét. Hát 5.000 ft, de sz..t sem ér..
2010. aug. 4. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!