Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Rajtatok volt...

Lányok, nők! Rajtatok volt smink, amikor személyazonosító igazolványt csináltattatok? A kép miatt.

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi amennyi mindennap szokott lenni rajtam( szempillaspiral)
2020. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de igazából fölös, a képen úgy se nagyon látszik semmi. Rajtam is csak azért volt, mert nem otthonról mentem igazolványt csináltatni, és már alapból ki voltam sminkelve.
2020. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és nem feltétlenül azért, mert “ki kellett rittyentenem“ magam a képre, hanem azért, mert egy ilyen jellegű képen pont úgy kell kinéznem, mint ahogy a hétköznapokon szoktam.

Ha a hétköznapokon van egy bizonyos, jellegzetes sminkem, amit szeretek viselni, akkor itt sem fogom lespórolni.

2020. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, mint mindig amikor kilépek a házból, szemceruza, spirál, szemöldökceruza
2020. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mindennap sminkelek
2020. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert itthonról mentem, csak emiatt nem simnkeltem ki magam. Amúgy is hol hordok sminket, hol nem, szóval nincs egy egységes, mindennapi megjelenésem.
2020. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, több is mint amennyi szokott rajtam lenni. Általában nincs arcom az okmányokon, mert extra fehér a bőröm és kék a szemem, a szám meg élőben sem látszik rúzs nélkül. Az ezelőtti személyimen konkrétan van a sötét haj, a sötét póló, közte a nagy semmi, rajta 2 apró fekete pont (a pupilláim) és egy halványszürke vonal (a szám). Az újhoz körberajzoltam a szememet feketével, bordó rúzst kentem a számra és így látszódnak a képen. De orrom ott sincs. Nem értem miért kell ennyire kontrasztos képet csinálni, mikor rákerül a műanyagra, konkrétan valami ijesztő árnyék az ember.
2020. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt, de legközelebb lesz ami kiemeli a szemem.
2020. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!