Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kérdeznétek meg a szüleit...

Hogy kérdeznétek meg a szüleiteket hogy kiszedhetitek e az összenőtt szemöldökötöket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne megkérdezd?

Egyszerűen fogj egy csipeszt és szedd ki magadnak.

2020. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megkérdezni? A körmödet is csak engedéllyel vágod le?
2020. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Miért kéne megkérdezni?? :)

A szemöldök széppé formálása, nem engedélyköteles. :)

2020. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor hogy közöljem velük hogy ki szeretném szedni? Mert azért szerintem illik szólni mert azért az egy kicsit fura lenne, ha egyik percben még össze volt nőve a másikban meg már nem :/
2020. aug. 2. 12:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell közöld.

A te tested, és bizonyos szinten te vagy a felelős érte.

Nem fognak csodálkozni, ha már nincs ott az a pár szál. Sőt, lehet észre se veszik.

2020. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nekem nem pár szál. Eléggé össze van nőve. Mármint nem középpen van a sok hanem inkább oldalt, ahogy véget kéne érnie az után elég dús, aztán már nem annyira
2020. aug. 2. 12:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyám vitt el 10 éves koromban, pedig ő aztán az egyik legszélsőségesebb konzervatív szülő.

Középen extrém módon összenőtt, sűrű, nem mellesleg fekete szemöldököm volt, továbbá rengeteget zaklattak akkor az osztálytársaim ezért.

Ez nem egy nagy dolog. Nem is kéne, hogy valami kiváltság legyen, hogy valaki kiszedethesse a szemöldökét, akinél ilyen extrém mértékben fennáll ez a helyzet. Nem “kis r*bit” akartam játszani, csak úgy akartam kinézni, mint a korombeliek, nem úgy, mint egy igénytelen sárgaházi szökevény.

2020. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne furcsa? Nincs ebben semmi illik nem illik dolog
2020. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy szerinted illik szólni...szerintem ez csak egy szemöldök. Ennyire komolyan nem kéne venned. A szüleid várják el, hogy mindenre engedélyt kérj vagy magadtól akarod ezt? Félsz a reakciójuktól??
2020. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
100%
Szólnék hogy holnap megyek kozmetikushoz kiszedetni. Ilyen esetben magamnak nem mernék nekiállni, most se szedem az enyémet, nem tudom hogy kell. De ha te ki tudod szépen szedni, akkor először szedd ki, aztán mutasd meg hogy kiszedtem. Ha tényleg össze van nőve, akkor nem hiszem hogy nem fognák fel hogy erre szükség volt.
2020. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!