Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hány evesen szedtéttek ki...

Ti hány evesen szedtéttek ki először a szemöldökötöket? És hogyan? 14 eves vagyok szerintetek baj ha meg nem szedem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor kell szedni, amikor már csúnyán összenő, és nem igényes. Ez nem korhoz kötött.

Mivel nyilván te még nem tudod majd először, ezért vagy valaki segít neked, vagy a legjobb, ha kozmetikushoz mész.

2015. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

először menj el kozmetikushoz. kb 500ért kiszedi neked. mondd hogy természetesre szeretnéd.

utána látod ahol nő, ott kicsipkeded.

ennyi

de ne kezdd el elsőre magadnak szedni, tanulj a hibámból. addig szedtem hogy szimmetrikus legyen, hogy a végén egy kis keskeny csík maradt..szerencsére visszanőtt:D

akkor kezdd el szedni amikor jónak látod. ha soha nem szeded se fognak megszólni.

én kb gimnazista elsős lehettem amikor először elkezdtem.

ma már csak teher, idegesít amikor ezzel kell babrálnom a tükör előtt. de jobban tetszik így ahogy most van(természetes)

2015. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj szedni egyáltalán. Én sem szedem, csak középen, de amúgy meg vagyok elégedve a formájával.

19/L

2015. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Először talán 13 évesen szedtem ki. Második alkalommal mikor 25 éves voltam, azóta minden nap.
2015. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12-13 évesen kezdtem, de borzalmas végeredmények születtek. Túl vékonyra szedtem mondjuk akkoriban tetszett.. Idő kellett, hogy megtaláljam mi a megfelelő forma. A helyedben kozmetikushoz mennék.
2015. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tényleg ne ess neki otthon egyedül, elsőre!!

és vegyél/kérj a szüleidtől egy jó minőségű csipeszt, azzal könnyebb dolgozni és valószínű évekig/évtizedekig használhatod.

de tudok olyat aki elsőre akkor kezdte el szedni, amikor volt a végzős tabló fotózása, gimiben. olyat is aki soha nem szedte.

neked kell látni milyen. ha nagy bozót, akkor lehet célszerű, hogy jobban érezd magad. de ha csak 2-3 szál lóg túl a vonalon, akkor felesleges.

2015. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nekem iszonyat ronda volt, nekiálltam és tök jó lett, de nem árt ha előtte nézel vmi videót a szemöldök formájáról és arról hogyan szedd.

Ha nagyon össze van nőve, vagy vastag, akkor én ajánlom ;) 17/L

2015. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!