Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intin piercing kérdés?

Intin piercing kérdés?

Figyelt kérdés

Hali!

Kérdésem az, hogy egy férfi intim piercingnek mennyire marad nyoma ha meg akarnék válni tőle? Nagyon szívesen kipróbálnék ilyen ékszert, először talán a sima prince albertet, bár a reverse pa jobban tetszik illetve amikor teljesen függőlegesen megy át a piercing a makkon. E miatt félek bevállalni, illetve hogy mennyire zavarja a nőket egy ilyen heg egy későbbi párkapcsolat során. Nem vagyok az a vagány stíusú srác, de mindig nagyon érdekeltek az ilyen dolgok, és szívesen kipróbálnám.



2020. aug. 4. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van PA-m, bár én erősen tágítottam rajta, így bizony meglátszik a nyoma. Volt ampallangom, annak két oldalt egy picike nyoma van, nem vészes. Ez igaz az apadrawya ékszerre is (ami neked tetszik). Ha nem tágítod nagyon nagyra, akkor a nyoma ottmarad, de nem zavaró. Tőlem csak annyit kérdeztek, hogy miért szedtem ki, mert szexis lenne, ha még ott lenne.

Tágításról annyit, hogy általában 14G-s (AWG szabvány) ékszerrel csinálják, de a viselők általában 10-8G-s méretig kitágítják, mivel így a végén is sokkal nagyobb a golyó és több pluszt ad.

A szúrást túl lehet élni, bár a lidokain jó dolog, de csak csökkent, azért megérzed. A gyógyulás viszonylag gyors, de azért kell ápolni. A PA és a reversPA annyiból más, hogy ha állva vizelsz és erősen nyomod kifelé, akkor a vizelet nem mindíg marad egy fix sugár, hanem olykor összevissza szóródik, mint az ablakmosó folyadék a szélvédőn, de ezt meg lehet tanulni kezelni, hogy egy sugár maradjon ;)

Szexnél a kicsi karikát vagy barbellt nem nagyon érzik meg a nők, a tágított méretet azonban igen, főleg akinek relatív szűk a bemenet.

2020. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is PA van. Kezdetben elég vékony volt benne, most már kitágítottam. Most már maradna nyoma, de szexuális élet szempontjából nincs jelentősége, hiszen csak egy "lyuk" marad ott. A vékony elvileg beforr rövid idő alatt
2020. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!