Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tönkreteszi a géllakkozás a...

Tönkreteszi a géllakkozás a körmöt?

Figyelt kérdés
Szeretném kiprobalni, egy alkalommal, aztán lereszeltetni. El fog gyengülni tőle a körmöm? A lereszelés után milyen lesz a körmöm felülete?

2020. aug. 9. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Egy alkalom nem.

Van, akinek fáj, érzékeny utána. Biztos vékony, és még reszelnek is belőle.

Épp ezért én csak olyat használok, ami leoldható, és nem kell reszelni.

2020. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy teszi tönkre! Nemhogy egy alkalom, de 10 év folyamatos géllakozás sem!
2020. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Mivel le kell reszelni így gyengébb lesz amíg le nem nő
2020. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem igen és én látom az én körmeimen, de nem egy életre max 1-2 hétig szarul néz ki egy picit. Szerintem jó ha néha tartasz szünetet és nem folyamatosan az van.
2020. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem két év folyamatos műköröm/géllakk után doki javasolta hogy hagyjam kicsit pihenni a körmeimet.
2020. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Én csak pár hónapja géllakkozok itthon.

Azelőtt mindig rövid berepedezett körmöm volt. Most nagyon hosszúra nőtt, nincs elvékonyodva. Szerintem ez egy ilyen védő réteget ad neki, nem bír úgy eltörni.

Miutén lereszelem csúnya a felülete, de nekem megéri, hogy szép hosszú körmöm van így

2020. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sajnos egy alkalom is rettenetesen elvékonyítja és töredezik tőle, régebben rendszeresen gél lakkoztam, de most már inkább maradok az alkalmankénti körömlakknál.
2020. aug. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!