Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy sima (semmi csiricsáré) francira hegyes műköröm?

Figyelt kérdés

Szeretnék hegyes műkörmöt csináltatni. Csak fehéret szeretnék. Semmi minta, díszítés, kövek. Nem rajongok az ilyenekért (és a párom se). Megkérdeztem egy műkörmös ismerősömet Ő azt mondta, hogy kb 5000. Azt hittem lehidalok mikor mondta. A 13 éves unokatesómnak a mindenféle csilli-villi, kövek, minta meg mit tudom én még mik, ott díszelegnek a körmén és az volt neki 4500. Akiknek ilyen a körmük, azok mennyit fizetnek?


Itt egy kép igaz nagyon kicsi:

[link]


2010. aug. 4. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

2500 Ft néha ha több extra van rajta 3200+ 300 Ft borravaló

Am te hány éves vagy? Mert ha nagyon fiatal akkor inkább ne csináltass ilyet.

2010. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2010. aug. 4. 21:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, mondjuk a 2500 Ft már jobban tetszik egy ilyen egyszerű kis körömért.
2010. aug. 4. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 ezer volt a normálisan megcsinált hegyes francia műköröm... szóval 5 ezret nyugodtan szánj rá. Csináltattam én is 2500 ért de annyit is ért.
2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!