Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm? Mennyire teszi...

Műköröm? Mennyire teszi tönkre a saját körmöm?

Figyelt kérdés

Még nem volt műkörmöm. Most gondolkozok rajta, hogy csináltatok zseléset. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő után érdemes leszedetni, hogy pihenjen a köröm? Nagyon tönkre fogja tenni a saját körmömet? El fog vékonyodni utána? Mert ha igen, akkor lehet maradok a lakknál.

Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. okt. 23. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha leszedeted, akkor nagyon vékony lesz a körmöd, amíg nem nő le. Szóval csak átmenetileg lesz tőle vékony a saját, bár kell kis idő még lenő.
2011. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A műkörmöt nem kell leszedetni azért,hogy "pihenjen" a köröm! A műköröm nem 1-2 alkalomra szól! Azt kell átgondolnod,hogy anyagilag tudod-e vállalni,hogy 2-4 hetente töltetni fogod? Mert ha ez nem megy,akkor hagyd a francba. Ha nem jársz vele rendszeresen a körmöshöz,akkor megy tönkre a saját körmöd. Ha mindig rajta van a zselé,akkor az védi alatta a saját körmöt. De ha mindig le van szedve és újra épitve,akkor megy tönkre a köröm.
2011. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, havi 2000 ft-ot kibírok a töltésre. Csak, hogy kb mennyi idő után javasolt leszedetni? 1 év? Másfél? Vagy évekig maradhat? Nem vagyok járatos ezekben a dolgokban.
2011. okt. 23. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sablonosat csináltass az a tuti. és nem teszi tönkre, de ne hagyd hogy a körmös papírvékonyra reszelje a saját körmöd.
2011. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem zselés műkörmöm volt úgy 2 hónapig.Miután leszedettem,nagyon vékony volt a körmöm,szinte hajlítgatni lehetett,de azóta erősebb lett,mint a műköröm előtt.
2011. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Műkörmös vagyok

Nem kell leszedetni, hogy pihenjen, és az sem igaz, hogy nem lélegzik alatta a köröm. A köröm egy elhalt szaru, aminek nem kell lélegeznie, sem pihennie. Ja, és nem a műköröm teszi tönkre a körmödet, hanem a műkörmös. Amiatt is vékonyodik el, hogy a saját körmödet nagyon megreszelik (amit nem szabadna). Válassz jó szakembert. Ajánlom figyelmedbe a nails.hu vagy mukorom.hu oldalakat, ahol a lakóhelyedhez legközelebbi körmöst meg tudod keresni, és meg is nézheted a munkáit.

2011. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2011. okt. 23. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem erdemes leszedetni, hogy pihenjen, semmi ertelme.

Ha el is vekonyodik, akkor is csak az a hossz vekonyodik el, amin eppen mukorom van, leszedes utan az leno siman es olyan erossegu lesz, mint regen is volt, ha nem valtozott az eletmodod.

Ha evente leszedegeted pihenni, akkor sem leszel elorebb, ugyanugy leno, mintha 3 evig nem pihentetted volna es utana noveszted le.


Egyebkent: nekem eveken at volt mukormom, kozben egyszer volt leszedve, majd a vegen. Nem vekonyodott el, nekem alapbol eros es gyorsan novo kormeim vannak, leszedes utan is szinte az eredeti volt minden egybol. De hamar lenott es visszakaptam a regit. Akkor tip zseles volt.


Nah, nyaron elmentem egy ismeretlen mukormoshoz, akirol utolag kiderult, hogy kezdo, raadasul baromire sietett es ugy lereszelte a felso reteget, hogy tenyleg baromira elvekonyodott a kormom.

Egy honapig hagytam noni, akkor mar alig volt tip, mert visszareszeltem es utana mentem el egy jo mukoromoshoz, akivel mar csak zselet huzattam ra, azota is csak tolteni kell, az eredeti kormom van a zsele alatt.


Rajottem par napja, hogy teljesen jo allagu, eros a kormom, ugyanis racsaptam az ajtot teljes erobol az egyikre, a zsele berepedt, igy azt lereszeltem a tetejerol, most van alkalmam megnezni a kormom allapotat. Tenyleg tok jo, nincs bajam.

2011. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
elvékonyodik eléggé! én próbáltam már sok körmöst, de mindegyiknél elvékonyodott! de a sablonos köröm mindenképpen jobb :D és én a porcelánt ajállom nekem az sokkal tartósabb :D
2011. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom,honnan vetted,hogy pihentetni kell a körmöt. Ez jó nagy baromság :D Akár örök életedben egyfolytában is lehet műkörmöd. Én attól vagyok rosszul,aki 1 alkalomra pl esküvő kér műkörmöt,majd utána megpróbálja leszedni,jobb esetben leszedeti körmössel. A műköröm hosszú időre való,nem alkalmakra.
2011. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!