Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen iszonyú drága az...

Miért ilyen iszonyú drága az 1-2-3D szempilla?

Figyelt kérdés

Budapesten nézegetem őket és egyre pofátalnabb árak vannak..feltenni egy ilyen pillát nagyon max 2 óra. Mindenkinél új szett kb 8000-15000e Ft ,de van akinél drágább is.. Ez óradíjban 4-10e FT. Ennyit még egy több diplomás felsőveztő sem kap :D

Én mennék havi 2x hiszen hamar kipotyognak ezek a pillák és kb ugynaúgy fest a 4-15ezres is ,rengetegnél jártam. De mivel elég gyakran járok már hónapok óta rakatom ezért gondoltam keresek a közlemben olcsóbb pillást aki kb 4-5-ért rakja. De lehetetlen küldetés.


Csajok miért kértek érte 10-15 ezreket??? :D

Amúgy ha nem tlaálok 5-6 körül biztos,hogy inkább leszedetem vagy emgtnaulom felrakni magamnak.


2020. aug. 18. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Szinte minden ág a mai világban túlárazott. Nehogy azt hidd, hogy egy 25-30 ezres Levi's farmer anyag és munkaerő díja 10 e felett van valójában.

Egyszerűen ilyen a piac, és ha te lennél pillás, te is pofátlan árakat kérnél. És ez valójában reális is, mert a műszempilla NEM létszükséglet. Gyakorlatilag majdnem azt lehet mondani, hogy a Maslow piramisban a luxusszükségletek kategóriát teszi ki, és a luxus logikusan drága. És itt még nem is ejtettünk szót arról, hogy egy szempillás tanfolyamnak is van ára, az eszközök se olcsók (legalábbis ha olyan minőséget veszel, ami nem gyullassza be minden második kuncsaft szemét) és a legfontosabb: Budapest... egy termet bérelni baromi drága, pláne ha központi helyen van.

2020. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Egy új szettet felrakni 2-3 óra, egyesével kell felragasztani a szálakat. Te sem vállalnád 3-4 ezerért.
2020. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1,Abban igazad van,hogy kb luxus mármint az ára miatt kifejezetten. De a levis egy világmárka ott a márkát fizetjük meg. Nem tudom amúgy mennyibe kerül egy ilyen sima pilla de szerintem azt kínából is lehet rendelni pár 100Ft-ért itt inkább a ragasztónak kell minőséginek lenni,de megvesz egy ragasztót 10-20eFtért jó esetben és akkor azt tudja használni rengeteg emberen.Kb 1-2 ember után vissza is jött az ára :D


2,2-3 óra nekem soha nem volt senkinél ,kivéve a kezdőknél akik frissen szerezték és nm volt rutin. Nagyon max 2 óra az új szett ahogy én tapasztaltam. De kb 2,5 hetente megyek töltésre ami meg 1 óránál nem több és ott is elkérik kb a 80%-át árban ami ha új szett 12000FT töltés 7-8e.


Úgy érzem pályát tévesztettem...ebből bőven luxus életet élnek a pillás csajok szerintem...vagy tévedek? :D De tényleg a mai körmös/pillás lányok brutális pénzeket zsbelhetnek be.

2020. aug. 19. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát se a villanyszerelő, se a gázszerelő, se a festő nem sajnálja elkérni a pénzt. Ha már igényt tartasz ilyesmire, szerintem megéri az árát. Ha véletlenül kifognál valami olcsó kis mutyit, lazán kihullhat az összes pillád. :/ Mindemellett a pillának, a ragasztónak is van alapanyagára (és azoknak a minősége sem mindegy, véleményem szerint legalábbis), sőt, a szalonnak is vannak költségei.

Ha meg is tanulod/elvégzel egy tanfolyamot, magadnak nem fogod tudni sajnos felrakni.

2020. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!