Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az alacsony lányok tényleg...

Az alacsony lányok tényleg könnyebben találnak párt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta tegnap, hogy figyeljem csak meg, hogy az olyan 160-165 cm magas lányok kelendőbbek, mint a magasabb lányok.

Én 170 cm vagyok, és így belegondolva az alacsonyabb barátnőim után többet érdeklődtek, mint például egy 176 cm magas bnőm után, aki modell és mellesleg tök szép is.

Szerintetek?

Ja és 17/l :)


2010. aug. 5. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
A srácok szeretik magukat férfinak érezni,ami egy törékeny,kisebb lány mellett könnyebben megy nekik.
2010. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

pfff.. eddig nem vettem észre..csak azt hogy a béna csajok kelendobbek.. :)

sajnos nincs pasim..pedig alacsony vagyok :D

2010. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Hogyha a barátnőd valóban modell, akkor biztos nagyon szép.Én sem mernék odamenni egy nagyon szép lányhoz, mer t félnék hogy visszautasit.Inkább megelékszem egy átlagossal.Talán ez lehet a magyarázat.. 26/F
2010. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

160-165 cm-es lányok nem alacsonyak! ezt kikérem magamnak! :D én 164 cm vagyok.. :P (anyum 154 cm, na ő az alacsony :D)

amúgy szerintem nem feltétlenül a magasságtól függ.. akik jól néznek ki és szépek, azokhoz nem igazán mernek odamenni a fiúúúúk :) inkább az "átlagos" külsejű lányok kelendőbben (nem ronda, nem is liliputi, de nem is egy hatalmas debella:D)

meg azt is észrevettem, hogy itt a környezetemben a fiúk többsége 170 cm-et épphogy elérik, ritka aki magasabb, az alacsonyabb fiúk meg persze, hogy alacsonyabb lányt választanak, hogy is néznének ki.. :)

sok mindentől függ!

2010. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Én 13 évesen 160cm vagyok, úgyhogy szerintem 18 éves koromra biztos leszek vagy 170-175 :D Bár én nem akarok icipicike lenni... A kicsi csajok szerintem nem annyira szépek.
2010. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

10:17

13évesen én is már 173 voltam:D

Azóta nem nőttem semmit:)

15,5/L

2010. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Ja és a kérdésre a válaszom, hogy igen,ezt már én is észrevettem..

Meg hogy a mai fiúk nagyon alacsonyak...:S

2010. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem mind, például nővérem barátja majdnem 2 méter :D
2010. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem alacsonyak a mai fiúk! Én 172cm vagyok és nincs tőlem alacsonyabb fiú ismerősöm max akkora mint én de az összes többi magasabb:)

Szerintem nem feltétlenül igaz hogy az alacsonyabb lányok kelendőbbek! Nagyon sok alacsonyabb barátnőmnek nincs párja :)

2010. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsonyabb lányok nem szépek?Na ezt kikérem magam és az alacsonyak nevében.Ugyan úgy lehet egy alacsony csaj is szép,nőies,csinos,mint egy létra csaj.Az alacsonyabbaknak nagyobb a választék,mert mi 160 cm körül,vagy alatt választhatunk 170 cm-es fiúkat is,de egy 176-180 cm-es lány nem nagyon fog kelleni egy tőle 10 cm-el alacsonyabb fiúnak.Szóval annyi hogy több a választék,de én nem vettem észre hogy kelendőbbek lennénk.:)A magas lányoknak ott vannak a magas pasik,és nekem is ott vannak mivel nekem csak olyanok jönnek be akik 1 fejjel magasabbak(:ÁTOK!
2010. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!