Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek számít az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek számít az hogy alcsony vagy magas a lány? Igaz hogy az alcsonyabbaknak nehezebb párt találni? És mi tetszik alacsony ill. magas lányokba. (testalkat).

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem az alacsonyak tetszenek, bár tény hogy én sem vagyok túl magas. hogy miért? nemtudom. olyan szeretnivalók :)
2010. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem számít mert Én alacsonyok vagyok (165 cm).

Ez szerintem igaz, de megolható^^

Nekem testalkatilag a magasságon kivül nem sok mindennel van problémám.

Inkább a személyiségét nézem.^^

2010. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Én is jobban vonzódok az alacsony lányokhoz. ÉS én sem tudom miért. De persze ez nem azt jelenti, hogy nem tetszenek a magas lányok. :P
2010. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az alacsonyakat 185cm 18/F, lényeg a kerek segg és a hosszú láb(arányaiban) :)
2010. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak legyen jó a segge és a melle, meg legyen szép arca. az nem számít hogy milyen magas
2010. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
legyen hosszú a lába de legyen alacsony is. szólj ha találsz ilyet.
2010. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondom arányaiban
2010. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem főleg az alacsony, vékony lányok tetszenek, de a magasabb vékony lányok is szintén bejönnek. Sajnos én csak 165cm magas vagyok, így örülök ha a nálam alacsonyabb lányoknál van esélyem, de valamiért azt tapasztalom, hogy ők is inkább 180cm vagy annál magasabb fiúkkal járnának.


Szóval fiúknál mindneképp érvényes, hogy nehezebb párt találniuk, ellenben ez lányoknál nem igaz, kivéve ha az alacsony lány erősen túlsúlyos vagy jellemre nem szimpatikus.

2012. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is az alacsonyabb lányok jönnek be. Talán azért mert ez megerősíti az alapvető tényt hagy a férfiak nagyobbak, erősebbek stb. az alacsonyabb lányok viszont olyan szeretnivalóak :)
2012. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Helyes férfi vagyok, kizárólag magas nőkkel járok.
2015. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!