Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor, illetve hol csináltassa...

Mikor, illetve hol csináltassam a köldök piercinget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Évek óta szemezek ezekkel, mert nagyon gyönyörűnek tartom köldökben az ékszereket.

Mikor érdemes csinálni, melyik évszakban?

Illetve Pesten, vagy Tatabánya közelében tudtok ajánlani jó helyet?

Mennyire érzékeny ez a pont, hamar begyógyul, vagy sok idő kell hozzá? Gondolom ez emberfüggő, de nagyon szívesen meghallgatom a tapasztalatotokat!

Még az érdekelne, hogy milyen módszerrel érzéstelenítik? Vagy csinálják egyáltalán?

Előre is köszönöm!



2020. aug. 22. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Westendben szurattam. Nem volt veszes,kb semmi, utana fajt ra par napra, pedig vigyáztam, kentem az ott vasarolt piercing apolo zselével, fertőtlenítővel stb.. De megis. Most is ha véletlenül belekapok, vagy nyomja a naci fajdogal. Egyedul a teran tette helyre semmi más.


Valamit fujt ra, szerintem lidokaint. Telen keszult, karácsonyi vásárba mentunk onnan:)

2020. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Nekem közel 2 hete van köldök pc-m. Én lövettem. Igen tudom sokan mondjak nem szabad blabla. Nekem eddig egyszer sem gyulladt be de ugye ez egyenfuggo. Pc gellel kenem meg valami oxiseptet fujjok ra. Westendet en is ajanlom. Nekem nem erzestelenitettek es kb nem ereztem semmit.
2020. szept. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!