Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy széles vállú...

Kerdesekkel teli kérdése:

Szerintetek egy széles vállú nő is lehet csinos? (👇🏻)

Figyelt kérdés

Eddig nem volt rám ilyen téren panasz, nem vagyok beképzelt, sőt gondban is vagyok ezzel az önbizalom/önelfogadás témával, de párkeresésben sosem jelentett problémat a külsőm, megkapom a megfelelő figyelmet a férfiaktól, a széles vállaim/ erősebb csontozatom ellenére is.

A tegnapi dolgok miatt most mégis annyira rosszul érzem magam.

Az történt, hogy pár napja véletlenül összefutottam egy ismerősömmel, eddig nem volt facebookon "ismerősöm", de a találkozó után bejelölt, megerősitettem, majd kaptam is tőle egy üzenetet, hogy van- e párom, ismerkedhetnénk e

Visszautasítottam, írtam neki, hogy nincs barátom, de nem szeretnék tőle semmit.

Erre fel az volt a válasza, hogy csak viccelt, hol kellenék én neki, ugy nézek ki, mint egy férfi.


Azóta ezen agyalok, ezzel az egyszerű kijelentésével romba döntötte azt a picike kis önbizalmamat is.


Szóval a kérdesem ez, csak a törékeny testalkatú lányok/nők nézhetnek ki jól, lehetnek csinosak?



2020. aug. 26. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Valamibe bele kellett kötnie a böszméjének miután elutasítottad.🤷🏻‍♀️

Nekem is széles a válLam. Na nem úszónős, de nem is keskeny...ilyen a csontozatom, de én imádom, nem cserélném el. Biztos nem férfias a tied sem, hanem KECSES! ;)

2020. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehet csinos. De valakinél tényleg férfias az összhatás. De itt írod, hogy eddig nem is okozott gondot, akkor mi a fenének agyalsz rajta? Bunkó emberek voltak és lesznek, olyan pedig a világon nincs, hogy mindenkinek tessen a külsőd.
2020. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Csak a sértett hiúsága miatt szólt be. Ne foglalkozz vele!

Még mindig jobb egy szélesebb váll, mint azok akiknek sörös üveg nyaka meg válla van 😀

2020. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szélles vállú nők is csinosak, miért ne lennének


de csak sértődésből mondta valószínüleg, ne hagyd már, hogy azzal a kijelentéssel megbizonytalanítson!

2020. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy csak meg akart bántani, mert visszautasítottad...elég szánalmas.

És persze, hogy széles vállal is lehet csinos egy nő! Az úszónők között is mennyi de mennyi csinos van!

2020. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak beléd akart rúgni egyet. Ha ezen morfondírozol, akkor ő nyert :)
2020. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú volt neki a szőlő, ennyi.
2020. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne érezd rosszul magad és ne bizonytalanodj el, mert most valaki ilyen bunkó módon reagált elutasításodra! Sőt, még hazudott is, mert akart Tőled valamit, tetszel neki, csak az elutasításodra adott válasza gyerekes és bunkó.

Ne foglalkozz vele, szót nem érdemel, aki így viselkedik!

2020. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "férfi" egy éretlen bunkó. Nem a válladdal van baja, hanem azzal a ténnyel, hogy nemet mondtál neki! Nem ér annyit az egész, hogy ennyit agyalj rajta.
2020. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Ne hidj neki csak próbált valahogy vissza vágni hogy elutasitottad.
2020. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!