Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy friss orrpiercingem....

Van egy friss orrpiercingem. Kaptam a piercertől egy kis flakon betadine oldatot. Azt mondta, belülről kicsit nyomjam ki a pc-t és rakjak rá betadinet, majd mozgassam picit ki-be,így kezeljem. Azt olvastam, nem szabad mozgatni. Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ovatosan es finoman lehet mozgatni de csak annyira hogy tudd rendesen tisztitani annal tobb mozgatas nem kell neki es nem is szabad mert begyulladhat.En anno fulpiszkaloval es Octenisept spray-vel kezeltem es sosem gyulladt be :)
2020. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Próbáltam óvatosan mozgatni.

Ilyen “csavart” végű a pc. Malacfarkú vagymi 😀 kinyomtam vmeddig belülről, hogy be tudjam csepegtetni a betadinnal, de úgy érzékeltem, mintha az nem lenne elég ahhoz, hogy a lyukat végig fertőtlenítse, végig érje.

Persze ez lehet csak amiatt, hogy túl óvatos próbálok lenni :) de nem erőltettem, amennyire ment óvatosan, addig toltam

2020. aug. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!