Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a szemüvegem sokszor...

Ha a szemüvegem sokszor csúszik le az orromról, akkor nagy, vagy betudhatom annak, hogy zsíros az orrom,és azért csúszik le? L

Figyelt kérdés
Egy nap többször is törölgetem zsepivel az orrom, meg a szemüvegem orr részénél a keretet, mert sokszor csúszik le. Mikor megtörlöm, egy ideig ott marad, de aztán megint lemegy. Munkahelyemen főleg zavar, mert állandóan meg kell állnom megtörölni. Azon gondolkoztam, hogy olyan gyakran zsírosodna az orrom, hogy fél óránként törölgetni kell? Vagy izzadna?

2020. aug. 29. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:
A napszemüvegemmel is ez a helyzet.
2020. aug. 29. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, amin lehet állítani az orrnyerget és állítsd szűkebbre.
2020. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagy a fejedre, vagy a kis hajlítás a száron sokkal előrébb vagy hátrébb van, mint a füled. Nem hiszem, hogy ennyire zsíros lenne a bőröd, ha meg igen, akkor ez nem is lenne kérdés, mert mindenhol tocsogna az arcod a zsírban.


Nekem tökélyre van állítva, de így is előrébb szokott csúszni, hisz beszéd, mimika közben mozog a fülemmel, az orrommal, az arcommal.

2020. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem is állandóan lecsúszkált, ez megoldotta.

[link]

2020. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ami orrnyerges, az nekem nem áll jól
2020. aug. 30. 09:57
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Semmi szükség arra, hogy új szemüveget vegyél :) Nálam is elő szokott fordulni, főképp ha már egy ideje hordom.

Elég ha bemész egy szemüvegeshez és megkéred, hogy húzzanak rajta, mert folyton lecsúszik. Két perc alatt megcsinálják ott helyben és még fizetni sem kell érte (jobb helyeken).

Nekem is ilyen problémám volt tavasszal, de akkor a legtöbb szemüveges bolt zárva volt a karantén miatt, így ezt kihasználva az egyetlen nyitva lévő boltban 20 Eurót (!!!) akartak érte elkérni. Inkább vártam még pár hetet, míg kinyitott néhány másik szemüveges, ahol ingyen is megcsinálták. Azóta nem csúszkál a szemüvegem.

2020. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. aug. 30. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:

A szárán lehet állítani ahol a füleidre illeszkedik!

https://www.youtube.com/watch?v=F13bqdsWcQM

2020. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!