Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert ilyen fura a testalkatom?

Miert ilyen fura a testalkatom?

Figyelt kérdés

172 cm vagyok, 60 kg.

Ilyesmk testalkatu, de csak derektol folfele.


[link]


Kint vannak a csontjaim, hosszu , vekony kezem van, a bor szinte feszul rajtam. A felso testem ettol fuggetlenul erosebb, szeles a hatam, vallam.


Derektol lefele viszont csupa zsir vagyok. Nagy fenekem van, lotyogos combjaim, szeles csipom, ez mind csak a haj miatt. Seta kozben is latszik, ahogy rezegnek a combjaim.

D ezzel ketfele tulajdonsaggal megvan az az alalom, mint a kepen a csajnak, ilyen homokora szeru (csak nincs nagy mellem).



Szoval ha eltunne alulrol valami csoda folytan a zsir, es olyan lenne az also testem mint a folso, hogy feszul a labamon a bor, olyan aranytalanul neznek ki, hogy elkepeszto. Mint ha ket foldbeszurt botra 3 nagykabatot adnal.

Es nem ertem. Valaki hasonlo cipoben jar? Esetleg forditva?



2017. okt. 27. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Senkin sem oszlik el rendesen a zsír, törődj bele. :D
2017. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolj sokat, és változni fog.
2017. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Genetika, hogy kin hogy oszlik el. A nők általában csípőben, combban erősebbek. én is fenékben meg csípőben vagyok erősebb.


Sporttal egyébként javíthatók az arányok, ha ennyire zavar, dolgozz súlyzókkal és ne hagyd ki a felső testet sem, felülre felszedsz egy kis izmot, közben feszesedsz és nem lötyögnek a lábaid sem majd.

2017. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy genetika. körte alkat vagy, de simán lehet változtatni az arányokon ha odafigyelsz az étkezésre ill. mozogsz eleget. tapasztalatból mondom, mert én is körte alkatú vagyok, felül csontsovány, viszont a combom plöttyedt volt, míg el nem kezdtem fehérjedús ételeket fogyasztani és sportolni. a genetika butaság, az emberi csontozat mindenkinél egyforma. genetika az, hogyha a csípőcsontod jobban kiáll, mint az átlagnak, de a zsír itt-ott lerakódáa nem lehet genetika.
2017. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!