Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik megyékbe...

Magyarországon melyik megyékben találhatók a legszebb lányok?

Figyelt kérdés

Nos sokan lehet azt írjátok, hogy bp/ pest megyében vannak a legszebbek. Létszámban lehet ott van a legtöbb. De viszont én mikor voltam ott a rioba bulizni. Ami egy rossz buli volt ahhoz képest, hogy Pest. Akkor a buliban nem láttam ilyet. Az utcán is csak 1-2 olyan csajt láttam.


Na de leírom nekem milyen volt eddig a legfullosabb: Hosszú gyönyörű, ápolt fenéfig érő haj. Ritka nagyon nagyon gyönyörű, aranyos arc, szemek.


Eddigi tapasztalataim. Pl Szolnokon és Szegeden többször jártam. De abból csak 1-2 alkalommal láttam ilyet. Békés megyében egy kisebb városban csak egyszer voltam de láttam ilyen lányt. De pl Salgótarján, Gyöngyösön egyszer sem láttam. Debrecenben pedig még többször voltam. Ott is ritkán láttam ilyen "fullos" csajt. Arra pedig ahhol én lakom, környékbeli szép lányokat is ritkán látni. És most az hülyeség, hogy mindenhol vannak szépek. Ok valamilyen szinten talán igaz lehet. De nem mindenhol ugyanazok a létszámok. Meg valahol lehet nincsenek olyan "fullosak" sem. Pl Debrecenben is sok szép csaj van de 10/10-est 1-2-t láttam.


Viszont a 2018-as Efotton voltam. És ott az állam majd leesett annyi ilyen jó csaj volt. Még köztük is volt egy pár aki talán kicsivel még kiemelkedőbb volt. 2 ilyen csaj társasággal beszéltem. Az egyik társaságban volt olyan lány aki azt mondta Szarvasi. Többi azt mondta Bácskinskun, Vas megyei. Pedig haverom elmondása szerint Zalaegerszegen, Szombathelyen nincsenek nagyon olyan jó csajok. Másik ilyen lány társaságban pedig Győr megyeiek voltak. Illetve volt 2 ilyen lány. Ők is M. Óváriak voltam. Egyiket felszedtem egy éjszakára. Normálisnak tűnt, de. azt mondta mikor rá írtam facen, hogy a köztünk lévő távolság miatt nem akar semmit. Nem tudom emberileg tényleg lett e volna olyan, hogy jól járjak vele.


Most akkor tényleg igaz az a tény , hogy pl Győr megye környékén szebb emberek vannak. A faji keveredés miatt? Mert egyik haverom ezt állítja pedig még nem is volt arra sosem!


Nektek mik a tapasztalaitok? Tudom persze nem ugyanolyan az ízlésünk. De szerintem azok a lányok 10/8 embernek kb annyira tetszenének mint nekem!



2020. aug. 30. 16:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
19/F amúgy. És szerintem azok a lányok olyan 14-22,26 év körüliek lehettek! Bár 20-22 felett nem igen voltam. A fiatalabbak viszont kicsivel jobban bejöttek!
2020. aug. 30. 16:48
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem helyfuggo.

Mindenhol vannak szép lányok, én Pesten is sokat látok.

2020. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De mint fent is írtam valamennyire az is dönthet róla. Lehet, hogy sokat látsz, de kevés olyat mint amilyenről a kérdésben szó van. Pl ahhol én lakok 3 éve nem is láttam, az 1-2 aki volt meg nagyon beképzelt volt. Mostanában már kicsit több a szép lány, de még mindig kevés!
2020. aug. 30. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Corvinusra járok Pesten, ott rengeteg olyan csaj van mint amit leirtal.
2020. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Én is Kelet magyarországon lakom. Itt tényleg kevés ilyen lány van. Viszont Szigetszentmiklósi a mamám néha szoktunk oda járni. Budapesten, Pest megyében és Fejér megyében is azért gyakrabbam látni ilyeneket.


Győr megyén pedig keresztűl mentünk egyszer. És valóban nagyon szép lányok vannak arra, pl ő is egy Győr megyei. Számomra teljesen ideál a csaj: [link]

[link]

Már ha ilyenekre gondoltál?!

2020. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És nekem volt már ilyen barátnőm. Nehéz ilyen csajt szerezni, pláne normálisat. De megoldható, keleten is ha van valahol ilyen csaj. De Nyugaton, meg Pest megyében normálisabbak a lányok, nagy részben!
2020. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen lányokról beszéltem. Ő van ilyen olyan szép. Az alakja is talán teljesen full. Legalábbis az első képen. De Efotton olyanokat is láttam párat akik még fejre még ennél is kevesebb emelkedöbbek voltak. De már ő is nagyon szép és ahogy látom elég fiatal is. Nem szoktam pontozni,de ő olyan 10/9,8 9,9 lehet xD!
2020. aug. 30. 17:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Szeged, Pécs, Zalaegerszeg

Mégis hány alkalommal jártál te Szegeden?

2020. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szubjektív mi a szép.

Mindenki szép a maga gyönyörébe...

2020. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

18:23 Szegeden mondjuk csak 2-szer voltam. De Szolnokon pl idén egyszer voltam. De pl tavaly háromszor is megfordultam ott. De Szegeden amikor voltam egyik alkalommal nagy buliba voltam. Második alkalommal pedig konkrétan 1,5 napot eltöttem ott.


20:32 Nem ilyen válaszokat várok!! Gondolom csak észrevesszed azt, hogy külsőre ki tetszik és mennyire. Nem igaz, hogy csak 2 embernek van itt valamennyi tapasztalata ezzel kapcsolatban!

2020. aug. 30. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!