Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki fotósnak készül az segítse...

Aki fotósnak készül az segítsen pls?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamról jó képet csinálni, de nem vagyok az a fotogén alkat :S

Szép vagyok meg minden de normális képet nem tudko összehzni magamról.


Olyan embert keresek aki segít nekem tanácsokat adni, és segít hogy össze hozzak pár jó fotót.


2010. aug. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem készülök fotósnak, de szeretek és szoktam is szabadidőmben fotózni. annyit tudok segíteni, hogy a jó fénybeállítás nagyon sokat segít mindenen.

"Szép vagyok meg minden"...ha annyira szép vagy, akkor kellene lennie képnek, amin jól názel ki.egyébként.

2010. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérd meg a barátaidat hogy ők fotózzanak,mert te amikor magad elé tartod,úgy nem látod,hacsak nem olyan a géped.
2010. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írtam privit, majd nézd meg. :P
2010. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dodesz.. válasza:
0%

Szia!

Én álltalában ugy csinélok jó képeket, hogy két kézzel megfogom a gépet feltartom magarsa és fentről fényképezek, de látszik az egész arcom, másik mód; oldalról fényképezem, de ezt is fentről oldalról és elfordítom a fejem a kamera felé, de nem nézek bele.Belenézőset is csinélok, ugyanígy.

Vagy még egy módszer; lefekszel az ágyra, kekönyökölsz és tartpd a fejed és elnézel a messzeségbe és ezt lentről fényképezed (Wahh..elgondoltam tökjóóó*-*)

Remélem segítettem, ha valami kell akkor írj csak nyugodtan, segítek! :)

2010. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!