Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagos barna anyajegy eltűnte...

Átlagos barna anyajegy eltűntetésére van valamilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
Nem arra a kiálló anyajegyre gondolok hanem csak ami az alap és sok van belőle.Van lehetőség házilag vagy valamilyen szakembernél eltűntetni?

2020. szept. 3. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, semmilyen házi módszerrel ne próbálkozz, mert nagyon megütheted a bokád.
2020. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házilag nincs.


lézeres kezelés, és nagyon drága

2020. szept. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezekkel nincs gond, csak nem használnak szinte semmit. A citromsav nem marja le és nem halványít rajta, szóval ez legalább nem veszélyes csak felesleges, a ricinusolaj se csinál vele semmit.

Olyat viszont már láttam, hogy neten kapható csodakészítményekkel meg "homeopátiás" szerekkel tartós lyukakat égettek magukba az emberek, ami viszont baromi veszélyes és sokszor rákot is okoz. Én azt javasolom, vagy szeresd meg az anyajegyeid (de én elfogult vagyok, rajtam van többszáz és imádom őket :), vagy menj el bőrgyógyászhoz, ne kockázasd az egészséged egy ilyen dolog miatt.

2020. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(a privátodra válaszoltam kérdező)
2020. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kiskíváncsika válasza:
Szia! Házilag sajnos nem lehet eltüntetni anyajegyeket tudtommal, nem is próbálkoznék, mert szerintem vagy csúnyább lesz vagy pénzkidobás, ha nagyon zavaró helyen van, vedd fel egy bőrgyógyásszal vagy sebésszel a kapcsolatot.
2020. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!