Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezüst vagy arany karkötő a jobb?

Ezüst vagy arany karkötő a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék állandó karkötőt de nem tudom melyik lenne a jobb. Az ezüstöt tudom hogy tisztítani kell, de az aranyról semmi ilyet nem tudok. Az jobb lenne?

2020. szept. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az ezüstöt szeretem, az aranyat utálom. Nagyanyámnak volt a mániája az aranyékszer, gyerekként hordtam utoljára aranyfülbevalót és karláncot. Számomra öregít.
2020. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ezüst
2020. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudd, neked melyik áll jobban. Nekem az ezüst, mert extra fehér bőröm van, az arany inkább legalább egy minimális barnultsághoz passzol.
2020. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd, ami jobban tetszik és szívesebben hordanád. Érdemes lehet azt is figyelembe venni, hogy melyik megy jobban a ruháidhoz, más kiegészítőidhez. Szokták még javasolni, hogy melegebb (sárgás) árnyalatú bőrhöz inkább aranyat, hidegebb (rózsaszínes) árnyalatúhoz pedig inkább ezüstöt viseljünk, mert az jobban illik hozzá. De ez teljesen tőled függ amúgy, ami jobban tetszik magadon, azt válaszd.
2020. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!