Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pandorások! Nektek is előfordul?

Yabu kérdése:

Pandorások! Nektek is előfordul?

Figyelt kérdés

Nektek is besárgul az ezüst Pandora?

Olyan gondom lenne, hogy nemrég kaptam Pandora karkötőt néhány charmmal (most karácsonyra) és full vadiúj az egész, viszont látom hogy helyenként a charm is meg a karkötő zára elkezdett sárgulni (gondolom ezüst oxid). Nem tudom hogy természetes folyamat-e mivel vadiúj, és vegyek hozzá olyan tisztító folyadékot. Ti szoktátok tisztítani ilyen vegyszerekkel? Vagy csak a szappanos víz, ami nem hozza le?



2020. jan. 21. 22:49
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem egy éve van Pandorám, de még egyáltalán nem sárgult be, egyszer sem tisztittattam meg, pedig furdeshez meg mosogatashoz, sőt ,meg alváshoz sem veszem le. Valószínűleg parfümmel, esetleg testapoloval érintkezett, és ezért sargult be, kerülni kell a kémiai vegyszereket. Amit tehetsz: ph semleges szappan egy kis vízzel, vagy víz + szódabikarbóna kombó, esetleg ha már ez sem segít, lehet vásárolni a Pandorában tisztító szettet. Ha jól tudom, amíg tart a garancia, egy alkalommal ingyen megtisztítják ők neked
2020. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Előző vagyok, es igen, egy idő után normális, hogy oxidálódik, csak én személy szerint azt tartom picit furcsának hogy ilyen hamar, ezért ajánlom a kémiai vegyszerekkel való kontaktus kerülését
2020. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek nem vagyok teljesen biztos benne hogy az rendes ezüst, lassan 10 éve hordok ezüst ékszereket, van olyan ami kb 8 éve lóg a nyakamban minden áldott nap de SOHA nem sárgult be vagy színeződött el pedig ebben fürdök és festek hajat, vidd el ékszerészhez, ha szennyeződés profin le tudja tisztítani, ha más áll a háttérben azt is meg tudja állapítani.
2020. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom tisztítószerrel megtisztítani. Szoktam használni testápolót, parfümöt is, bár azt a hajamra fújom így nem gondolnám hogy érintkezett vele.
2020. jan. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!