Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen csúnya a...

Miért lett ilyen csúnya a körömfestésem? (képek és leírás)

Figyelt kérdés

Miután megvolt a bőrfeltolás-kaparás, a géllakk befolyt a feltolt bőrbe, vagy az amelletti részhez. Nézek leírni, de a képeken látszik.


Hogy csináljam hogy ne legyen ilyen csúnya? Valahol van festék valahol nincs, ilyen bocifoltos ronda az egész.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]



Válaszolók: Vegyétek ki az @-kat a linkekből, máshogy nem engedi berakni a linkeket.


Adminok: Nyugi, a képek az enyémek, nem lopottak. Légyszi ne töröljétek a kérdést.



2020. szept. 5. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami gagyi gellakk, azért nem fed jól.


A többi technika kérdése, szépen kell felkenni és egyből lámpázni körmönként. Nem megcsinálni mindet, addigra szétfolyik.


Rosszul fedő lakkok esetén két, három vékony réteg kell, nem egy nagy vastag.


Primert használtál? Valami base gélt?

2020. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szedd le és kezd újra. Ez így borzalmas.


Ha kell segítség, akkor írj.

2020. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válasz: Használtam nail prepet és savmentes primert. Jól lebolyhoztam előtte, szinte már túlreszeltem. A Moyra márkától van a géllakk.

2. válasz: Ezt én is látom, és leszedtük, bár nem csináltam újra, eléggé elkeseredtem. Írok privit.

2020. szept. 5. 22:00
 4/9 anonim válasza:
Új vagyok a témában de hátha segíthetek. A feltolt körmöt általában le kell vágni ha lehet. Az alaplakk felkenése után jöhet a szín, persze ez előtt a szükséges előkészület, tisztítás, primer,reszelés. A lakkot ne a köröm aljától kezd felvinni hanem kb a köröm közepétől, majd ha kevesebb az anyag az ecseten akkor jutunk a köröm aljához de azt is csak közelítjük nem nyomjuk neki a feltolt koromnek. Ha nem fed jól a lakk jöhet a második réteg, persze közben a lámpázás, meg kell várni hogy kellőképpen megkössön.
2020. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Feltolt bőr *
2020. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Gondolom a lepeseket végrehajtottad ami előtte szükséges, nem kellett holna leszedni az előző reteget csak kellett volna rá még egy réteg szín
2020. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Natúr köröm volt, tehát nem volt ezelőtt rajta szín.
2020. szept. 6. 00:04
 8/9 anonim válasza:
Bocsi, ugy láttam hogy valami rózsaszínes szín. Így is csak azt tudom tanácsolni hogy használj 2 réteget és várd meg a száradási időt. Használsz uv lámpát?
2020. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, hazsnálok UV lámpát. Csak úgy meg nagyon vastagnak tűnik, ha 2 réteg van. De legközelebb úgy csinálom akkor :) Köszi
2020. szept. 6. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!