Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem bírom már elviselni, hogy...

Nem bírom már elviselni, hogy csúnya vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
0 esélyem van, hogy valaha lesz párom. Mindenkitől csak a bántást kapom a külsőmre. Más lányok olyan szépek én meg úgy nézek ki mint gy kalap kaki, nem bírom elviselni. Már öngyilkosságon is gondolkodtam, de gyáva vagyok megtenni, hiába nincs értelme így az életemnek.

2020. aug. 10. 07:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Mit nem szeretsz a külsődön?
2020. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Elsőnek menj el egy stylisthoz, rengeteget tud alakítani rajtad.

Ha ez kevés, akkor plasztika.

2020. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg dolog van, amin lehet és kell is változtatni. Felnőtt, normális emberek pedig nem bántanak a külsőd miatt, küld el őket a fenébe.
2020. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Semmit nem szeretek, mert minden átlag alatti rajtam. Mások is mindig összesúgnak a hátam mögött azt hiszik nem hallom. Nem hiszitek el mennyire el vagyok keseredve.
2020. aug. 10. 07:48
 5/18 Hellmano ***** válasza:
92%
A csúnya az tág fogalom, mindenkinek más a csúnya és a szép is. Mondjuk én a csúnyát ott kezdeném, mint Quasimodo (na jó az már kicsit túl lép rajta :D). Addig nem is lesz kapcsolatod, amíg nem fogadod el magad úgy, ahogy vagy. Ha te magadat nem tudod elfogadni mástól, hogy várnád el, hogy elfogadjon gondolj bele?
2020. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor az miért van, hogy akárhova megyek, mindenhol úgy néznek rám mint egy darab kakira. Minden környezetben én vagyok a csúnya lány. Sose talált senki szépnek, de még az átlagosakkal sem így viselkednek. Ez ellen nem tudok mit tenni. Az első amit látnak belőlem a külső. Ha máshogy látom magam, még nem fog semmi megváltozni...
2020. aug. 10. 07:53
 7/18 anonim válasza:
84%

Kérdező, azt hiszem, nem a csúnyaságod az elsődleges probléma, sokkal inkább az önértékeléseddel van gond. Nem egyedi eset, hogy szuper alakú és kinézetű lányok (és akár fiúk is) csúnyának tartják magukat, elégedetlenek a külsejükkel és hasonlóképp nyilatkoznak magukról, mint most te. A hozzászólásaid alapján nem a külsődön, hanem az önértékeléseden kell elsődlegesen változtatnod, ahhoz pedig pszichológust javaslok.

A párkeresésben is egyébként az önértékelés és a kisugárzás sokkal meghatározóbb, mint a kinézet.

2020. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hellmano ***** válasza:
27%
Így van, hiába mondják, hogy a külső nem számít blablabla csak a belső...itt vagy rá a példa, hogy rádnéznek nem fognak kezdeményezni, mert csúnya vagy lehetst te a világ legjobb fej csaja vagy legokosabb értelmesebb nem fog senki odamenni hozzád, hogy ezek kiderüljenek, mert csúnya vagy. Valakinek, majd talán megtetszel.
2020. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
87%

7-es vagyok, most látom csak, hogy közben írtál hozzászólást, arra reagálnék.

"Akkor az miért van, hogy akárhova megyek, mindenhol úgy néznek rám mint egy darab kakira."

Sok esetben, akik a külsejük miatt szoronganak, akkor is úgy érzik, hogy kinevetik, kigúnyolják, kibeszélik, kinézik, amikor valójában ez nem történik meg. A szorongás félelmet generál, és ez olyan szélsőséges eseteket is előidézhet, hogy amikor az emberre barátian rámosolyognak, ő úgy érzékeli, hogy kinevetik. Sajnos ez sem egyedi eset.

"Sose talált senki szépnek, de még az átlagosakkal sem így viselkednek."

Ez nem feltétlen a külsőn múlik, korábbi hozzászólásomban említettem, hogy a kisugárzás a meghatározóbb.

"Ez ellen nem tudok mit tenni."

Szakember segítségét tudod kérni.

"Ha máshogy látom magam, még nem fog semmi megváltozni..."

Tévedés! Rengeteg dolog változik, ha elégedett vagy magaddal. Megváltozik a testtartásod, a reakcióid, a kommunikációd, a nyitottságod, melyek minden embert vonzóbbá tesznek.

2020. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Kizárt, hogy minden átlag alatti lenne rajtad. Fogadni mernék, ha küldenél egy képet, akkor semmi nagy problémát nem látnék. Ilyen önbizalom hiánnyal foglalkozni kell, ha mást nem pszichológussal. Nincsenek barátaid, vagy a szüleiddel nem vagy olyan viszonyban, hogy megbeszéld velük, hogy mit látnak, talán ők is segíthetnének?!
2020. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!