Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Észreveszi valaki is, ha...

Észreveszi valaki is, ha hamis órám lenne?

Figyelt kérdés

Foglalkozik ezzel valaki, vagy fel sem fog tűnni senkinek?

Gondoltam veszek egy 100-150 eurós órát, az eredetire nincs pénzem, nyilván nem is akarom eljátszani, hogy eredeti, már a koromból adódóan sem lehetne az, mivel huszonéves vagyok.

Nem szeretném, hogy ez alapján ítéljenek meg, például munka közben stb. ezért is kérdezem.

Most mondhatjátok, hogy vegyek annyiért eredetit, de egy sem tetszik. Különben is van normális, eredeti órám (egy Casio Edifice) ez csak kiegészítő volna.



2020. szept. 6. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hamis cuccokat hamis emberek vesznek.Számomra ami nem eredeti az értéktelen, nem hogy 150 eurót nem adnék érte, hanem ha nekem fizetnének annyit akkor se venném fel. Mi értelme van amúgy?Hogy magasabb társadalmi státuszúnak tűnj mások szemében? Aki ért az órákhoz az úgyis egyből kiszúrja, hogy hamis a cucc, falun meg azt sem tudják, hogy mi az a Patek Philippe.Az a szitu meg elég kínos lenne amikor mondjuk egy házibuliban egy hozzáértő lealáz a többiek előtt az órádat illetően.A Casio óráit bátran hordhatod,150 euróért már nagyon stílusos darabok vannak, én a G-Shockokat imádom, de akinek más a stílusa az is megtalálja az ízlésének valót.
2020. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy három ezer forintos Casio F91W egy teljesen vállalható óra. Nekem is van és hordom is pedig van Jaeger, Hublot, Omegám is. Egy hamis óra viszont ciki. Akkor inkább egy homage, bár én annak sem vagyok nagy híve.
2020. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Franc se akar vele menőzni vele, meg magasabb státuszban feltűnni...

Sőt, annak örülnék a legjobban, ha senki meg se ugatná.

Nyilván azért néz ki jól, mert annak a márkának az utánzata amelyiknek. Egy olcsó óra teljesen stílustalan.

2020. szept. 6. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hamis óra stílustalanabb mint bármi. Amúgy van drága homage is, akkor vedd azt ne a hamisat.
2020. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
1000 emberből kb 1 fogja észrevenni. Általában a 150 eurós hamis órák főleg kézből észrevehetően hamisak. Ha valami nagyon drága óra koppintását veszed, akkor 1000-ből még kb 10 fogja észrevenni, de ők is csak azért mert rád néznek, és tudják, hogy neked ilyen órád nem lehet.
2020. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért azátlaglevágja egy20 évescsóró gyerekről hogy nem igazi rolexe patekja stb van ennyi idősen.
2020. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, az meg a másik, hogy nincs több tízezer eurós autóm.
2020. szept. 6. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért vitatkoznék az "Egy olcsó óra teljesen stílustalan." állításoddal. A Casio Edifice és Gshock mellett ebben az árban bátran vásárolhatsz már Orient, Citizen és Seiko órákat is, nézz körül, megéri. Ezek megbízható márkák, amik hosszú évekig teszik a dolgukat, szemben egy hamisítvánnyal, aminek lutri a szerkezete.
2020. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!