Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, őszinte véleményt mondaná...

Nők, őszinte véleményt mondanátok?

Figyelt kérdés

Ha egy ismeretlen (de normálisnak tűnő) pasi megkérdezné, hogy 3 kép közül melyiken néz ki vonzóbban, ŐSZINTÉN felelnétek, vagy azt mondanátok mindegyiken gáz (csak hogy ne higgye azt bejön nektek)?


Szóval mégegyszer: nem az lenne a kérdés hogy szépnek/vonzónak látjátok-e, hanem a képek közül melyik jobb


Természetesen előtte megkérdezné azt is, hogy megmutathatja-e ezeket a képeket, mert félmeztelen rajta. Tegyük fel hogy pl ezt egy parkban, vagy villamoson tenném, COVID biztos felszerelésben.


Életkort is írhattok.



2020. szept. 14. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek aztán sok értelme van, vagy kép alapján akarsz ismerkedni? Élőben úgyis kiderül minden. Meg aztán ez a képmutogatás nekem eléggé gyanús, mi a francot akarsz te tulajdonképpen, minek mutogatod magad idegen nőknek képen, amikor ott van előttük élőben? És NE írj privátot magyarázkodással, légyszi.
2020. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"kép alapján akarsz ismerkedni?"

Nem! Ne fantáziálj, ilyenről szó sem volt.


"Élőben úgyis kiderül minden"

És nem, nem derül ki, max a strandon derülne ki. De nem ismerkedni akarnék így, hanem véleményt a KÉPEKRŐL


Ennek pedig legjobb módja, ha a képeket mutatom meg.

2020. szept. 14. 11:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám őszintén. Ha mindegyik durván gáz, akkor azt, de ha van közülük olyan, amelyik jobb a többinél, akkor azt is.
2020. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11:48-as, megvan az első igazi válasz a kérdésemre. Jöhet még ilyen :-)
2020. szept. 14. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, 3. vagyok, még egy: ha a villamoson jönne oda ilyesmivel vagy más nyilvános helyen, ismeretlenül, akkor viszont nem jutnánk el odáig, hogy bármit is megnézzek, mert azonnal elhajtanám. Online megnézem, ha megkér rá, de élőben nem.
2020. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi a különbség? Nem értem :-(

A korodat elárulod?

2020. szept. 14. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem választanék vagy válaszolnék, mert ismeretlen férfiakkal nem szoktam ilyesmiről társalogni.

Ha ismerem és ilyet kér, akkor megmondanám, hogy szerintem melyik kép a legelőnyösebb.

30/N

2020. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
12:24-es köszi, de ismerőst pont nem kérdeznék meg. Egyrészt mert ő "máshogy láthat" (Friend zone, vagy simán elfogultság), vagy csak nem vállalnám fel előtte a dolgot.
2020. szept. 14. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám őszintén
2020. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na és online ki vállalja?
2020. szept. 14. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!