Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Farmer nadrágba gumit varratni...

Farmer nadrágba gumit varratni a derekába?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, de nagyon fáj a keresztcsontom az övtől és ha leülök mindig kikapcsolom ha felállok meg be. Mellesleg már sétáláskor is nagyon kellemetlen az öv, ha pedig nem húzom be, a nadrág elkezd lecsúszni rólam és állandóan húzogatnom kell vissza, de olyan mértékben hogy fáj a csuklóm tőle :)


Jó ötletnek tűnik, hogy gumit varratok a derekába olyan formában mint egy jobb melegítő/benti nadrágban, a pólóm/ingem pedig úgyis rálóg majd, így úgysem látszik, hogy ilyen hülye a dereka és nincs övem.



2020. szept. 15. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Egyébként ennek a női verziója a jeggings.

Férfi nadrágba, főleg cargo-ba láttam olyant, aminek gumis a dereka.

2020. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még egyszerűbb megoldás ha teszel bele egy gumis övet. Csajoknak szoktak ilyen gumis öveket csinálni, de fiúknak is jó lehet ha színben nem csajos.
2020. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző: Tudnál linkelni egy képet vagy webshop terméket erről? Megmondom őszintén ez most így nincs meg nekem.
2020. szept. 16. 16:22
 4/5 A kérdező kommentje:

VAgyis ilyet találok: [link]


Erre gondoltál? Ezek ránézésre normál öveknek tűnnek, hogyan kell ezt használni vagy miben különbözik?

2020. szept. 16. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ilyesmikre gondoltam.
2020. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!