Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, gáz, ha teljesen...

Lányok, gáz, ha teljesen "szűz" a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Tehát sosem szedtem, festettem, formáztam, stb.

Régen volt, hogy dicsérték, de már nem igazán mond róla senki semmit, engem sem zavar, de azért látszik, hogy nem nyúlok hozzá. Ez gáznak számít?


2020. szept. 15. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem, miért lenne gáz..bár azért szerintem érdemes kiszedetni vagy néha-néha kozmetikussal rendberakatni. Festeni én sem szoktam.
2020. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem nagyon látok rajta olyan részt, amit szedni kéne, vagy nem tudom, nem értek hozzá.
2020. szept. 15. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
nem gáz, nem kell a kiszedetős divatot követni, maradjon természetes!
2020. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szebb a természetes, mint az agyonhúzott.
2020. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sajtoslány válasza:
100%
Nem gáz!
2020. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Dehogy gáz. Nem mindenkinek kell szednie vagy színeznie a szemöldökét. Én pl. sosem szedtem, nyáron kell átmennem rajta ilyen spirállal mert átlátszóra szívja a nap és a hajammal hülyén néz ki de télen azt se teszek rá.
2020. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia én sem szedem csak vörösre szinezem mert a hajam is az. De mindig dícsérik. Szerintem az a gáz amikor valaki nemis ért hozzá és kiszedi. Meg leborotválja aztán húz egy félkört 🤣
2020. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen mindig a legjobb
2020. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!