Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy nagyon jó és...

Ajánlanátok egy nagyon jó és olcsó piercingest Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Írta valaki, hogy ő 2000-ért csináltatta, és hogy elég profi volt az illető. De sajnos nem Nyíregyen van. Itt a legtöbb helyen ahol néztem 6-7 ezer.

Köldök piercinget szeretnék csináltatni. Írnátok tapasztalatokat is kérelek, hogy kinek mennyire fájt? :D



2020. szept. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri kicsit többet áldozni rá. Nekem 12000 ezer volt. + 1500 a gél. Viszont nekem lötték. Ha szùrták volna 10000 ezer lett volna. Máshol biztos olcsóbb. De 7000 ezer alatt szerintem esélytelen és nem éri meg. Mert hiába olcsó, ha elb3sszák vagy egyéb dolgok történnek vele. Nekem egyáltalán nem fájt. Éreztem mivel ugye atszùrtak egy tüt. De teljesen türhetö volt.
2020. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nekem Miskolcon csinálták.
2020. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fővárosban a szalonok többségében 5-6.000 Ft a köldök szúrás, annyi plussz lehet, hogy nem orvosi fém ékszert, hanem titán száras ékszert kérsz, akkor plusz 500-1000 Ft. Ápolni Octenisept folyadékkal érdemes, amiből patikában tudsz rendelni literes kiszerelést (megéri a literes, mivel csak kicsivel kerül többe, mint a 250 ml-es és nem csak piercing ápoláshoz jó), amivel első egy-két hónapban naponta 3-5x, majd utána a teljes gyógyulásig napi 2-3x tisztogatod/ápolod. Kiáztatni első hónapban tilos, tehát uszoda, szauna, strand, gőzfürdő, kádban pancsi tabu, illetve tabu még a szolárium is legalább egy hónapig. Ügyelj arra, hogy nadrág/öv ne nyomja el, ne akadjon bele, mert nagyon elnyújtja a gyógyulást. A látszólagos gyógyulási idő 4-10 hét, míg a teljes gyógyulás 6-12 hónap is lehet.

Nyíregyen nem nagyon ismerem a szalonokat, de ahol értelmes és tapasztalt piercer van, annál nem fogod megbánni. Viszont kétezer körül legfeljebb anyagárban ismerős, vagy kezdő csinálja meg.

2020. szept. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A piercernek helyet kell bérelni, beszerezni az eszközöket, fertőtlenítő szereket, az ékszert, stb. 2000 Ft-ért akkor tudná magát fenntartani, ha napi 8 órában folyamatosan ezt csinálná. De ez nem így van. Vagy ha a szülei garázsában szúrna Kínából rendelt, kétes minőségű, rosszul tisztított eszközökkel. Vagy ha hobbiként csinálná, kevés tapasztalattal. Bármelyik áll fent, te rosszul járnál vele.


Egy piercing gyógyulása hónapokig is eltarthat, és hidd el, nem mindegy, hogy elfertőződik-e, vagy esetleg a tested kilöki. Vagy egyszerűen elrontják és csúnya lesz.


Egy piercinget egyszer kell kifizetni, és utána egész életedben nézegetheted, ha szeretnéd. Nem mindegy, hogyan néz ki. Ha most nem fér bele neked + 4-5 ezer Ft, akkor inkább spórolj még egy ideig, mert erre megéri. Mégiscsak a testedet módosítod. Plasztikai sebészetre se mennél be a sarki olcsó henteshez. Persze ezt vissza tudod csinálni, ha rosszul sikerül, de szerintem nem ér annyit, hogy pár ezer forintot megspórolj.

2020. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!