Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a hajammal hogy...

Mit csinaljak a hajammal hogy jobban nezzen ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:))

Hullámos, sotetszoke hajam van van ami kb a hatam kozepeig er de lehet kicsit rovidebb, a lenyeg hogy elég unalmasnak es rossznak talalom, folyton lelapul es elalszom. Illetve mivel kozepen valasztom el es hosszukas fejem igy ez nem a legelonyosebb de oldalra teve furan nezek ki. A kerdes az az, hogy mit tegyek hogy kevesbe lapuljon le a hajam (nem hiszem hogy a sully miatt lapul mert fokozatosra van vagva es elol lapul le ahol a legrovidebb) illetve mit tegyek hogy ne aludjam el es mit csinaljak hogy ha kozepen valasztom el se nezzek ki hulyen? Gondoltam arra hogy elol rovidebbre vagatom de ott sokkal gondorebb lenne mint hatul ahol hosszabb szoval nem tudom.... valami tipp, otlet?:D mindent szivesen elolvasok!



2020. szept. 23. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémám csak egyenes hajjal. Én alváshoz befonom vagy megcopfozom. Hogy hol van elválasztva azt én pl mindig változtatom van hogy segít egy kicsit hogy ne lapul jön le annyira. Hajmosás után lassan kifésülöm és a hajtöveket megszárítom az még dob egy kicsit a kinézeten de kb ennyi amit ajánlani tudok. Remélem segítettem :)
2020. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sziaa igen koszonok szepen<3
2020. szept. 25. 16:18
 3/3 Csömöre válasza:
Vágasd le vállig, göndörisd be!!! 🎀🎀😄😄❤️❤️💇‍♀️💇‍♀️💇‍♀️
2020. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!