Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak a hajammal,...

SOS! Mit csináljak a hajammal, milyen festéket vegyek, amitől nem lesz förmedvény?

Figyelt kérdés

Festett csokibarna hajam volt, de mivel a hajam vékonyszálú, szőkére szerettem festeni, amit meg is tettem... az eredmény borzalmas. Olyan... olyan cicababás-műanyag szőke lett, ráadásul valami hülye narancssárgás árnyalattal, de közben nagyon világos színű az egész.


Szőke a jó, mert így nem úgy nézek ki, mint aki kopaszodik, viszont ez túlságosan rikító. Valamilyen sötétebb szőkét vegyek? Az eredeti hajszínem nagyon szép, szőke, de mivel a fejbőröm a bőrömhöz illően átlagnál fehérebb, annál is úgy nézett ki, amit már leírtam néhányszor.

Nem sokkal, csak annyira szeretném, hogy sötétebb árnyalatú legyen, hogy ne ilyen természetellenes "világító" fejem legyen. Plusz, középen és alul kicsit látszik, halványan a barna festék, pedig mindenhova raktam rendesen.



2020. máj. 16. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászhoz menj el hogy csinálja meg, és kérd ki a véleményét, hogy máskor hogy csináld.. Maszekolni otthon szőkét barnából elég hülye ötlet volt.
2020. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!