Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok, az...

21 éves lány vagyok, az allamon erősebb a szőrzet az átlagnál.. Borotvalni, gyantazni nem akarom mert akkor ennél is csúnyább lesz. Napi szintem szedem szemöldökcsipeszel a szorszalalakat. De ez sem jó, van valami tipp hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Végleges szőrtelenítésre nincs pénzem..
2020. szept. 28. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

IPL


Vagy szokitsd ki es nem latszik, bar ha hosszu/eros akkor kozeli ismerkedesnel ez sem tul jo megoldas.

2020. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerezz be valami ehhez hasonló gépet. A húgomnak ugyanez a gondja, és ilyen gépet használ:

[link]


PLUSZ: szőrtelenítés után az arcodra kenj fel (szója) Lecitin kapszulát (kiszúrod, arcodra kened), lassítja a szőrnövekedést.


[link]

2020. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm megrendeltem
2020. szept. 29. 07:28
 4/17 anonim ***** válasza:
2es amit írt más néven epilátornak hívják.
2020. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha epilálsz attól nem lesz erősebb pont hogy ritkúlni , gyengülni fog a szőrtüsző.

Én a testemen mindenhol epilálok és azt vettem észre, hogy már színte alig nől.

F.

2020. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%

5-ös.

Nő* nem nől xd


Másrészt: miert ritkulna/vekonyodna?

A vagas es a kihuzas erositi a szőrt, vagasnal mert no tovabb, kihuzasnal mert uj nő ki ami valoszinuleg egyre erosebb lesz. Az epilator olyan mintha szemoldokcsipesszel szedned ki, csak gyorsabb, sok kicsi csipesz. Szoval kihuzza, vekonyodni semmikepp nem fog tole a szor vagy a hagyma karosodni, uj no helyette.

Az IPL gepek pedig pont erre vannak, azok azok, amik vékonyítják, karositjak a szalakat, hagymakat pl.

Nekem szor kihuzas eseten mindig erosebb lesz egy ido utan, legutobb epilaltam a mellkasom egy reszet es erosebben not vissza, nem vekonyodik, netto fsag.

2020. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Drága 6- os!


Az én nyelvtanomban ez így helyes mert így van értelme.

Íme egy példa:

De jó nő a szakállam.

Ez félreérthető mert egy szakállra miért mondanánk olyat, hogy jó nő??

Vag jó nő a kertemben a fű.

Ez ugyanaz.

Viszont!

Ha de jó nől a kertemben a fű, az máris értelmet ad a mondatnak.

Én ezt fogadom el és nem azt amit a többi megvezett.

Ez tudod olyan dolog , hogy kérdezhetnénk, miért épp így lenne helyes?

Azért mert pár nyelvész azt mondta?

Szerintem nem..!

A másik dolog amit írtam, hogy ritkul és gyengül az epilálástól a szőr az a saját magamon tapasztalt észrevétel.

Nálam így alakult ki.

Van is benne logika mert a borotválástól sűrűsödik, erősödik, viszont a “tépéstől” sérül a szőrhagyma és ezáltal nem képes életerős szőrszálat hozni.

Mellesleg az ékezeteket a szomszédban hagytad?

Ha már nyelvészkedünk..

Gondolom kislány lehetsz azért nem világos amit írtam.

Ezért elnézem neked, egy kislánytól messze áll a szőr.

Én 43 éves férfi vagyok.

2020. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7

De jóL nő a szakállam*


Ha L betűt nem ismered?



jólnő.. 🤔Hmm

2020. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Drága 7-es. Nincs olyan, hogy te nyelvtanod, max a te tanulatlan, primitív írástudatlanságod.


Máskülönben 8-as jól írja, "jól nő a fű" és még a "te nyelvtanoddal" sem lenne helyes úgy sem, hogy "jó nől" csak úgy, hogy "jól nől", mert a jó egy melléknév, a jól pedig egy módhatározó, tehát a jól szó megváltoztatja a nő szó ertelmét (jól nő és nem rosszul) a jó szó viszont nem módosítja, maximum a mondatot, olyan formában pl, hogy "jó, hogy nő a fű".


Azért épp így helyes, mert így van értelme. Ezért is tálalták ki így a nyelvészek (illetve alakult ki a nyelvjárás helyesen).


Van benne logika, hogy a tépéstől sérül a szőr, ezért én is kétkedve fogadtam, amikor tapasztaltam, hogy attól ugyan úgy per jobban erősödik, mint a borotválástól. De ebben is van logika, mint írtam, mert újra kifejlődik, ki nő, és az evolúcióhoz hasonlóan az új már alkalmazkodóbb.


Az, hogy mobilrol irok es ezert nem irok ekezeteket, az nem ugyan az, mint hogy nem sikerult kijarjad az altalanos iskola 3. osztaly iras orajat. Ha nem lennel boomer 43 eves nem is hoznal ilyen fars ervet, de a nől szó hasznalata után megertem, hogy azt hiszed, hogy ebbe bele tudsz kotni. De nem. Nem fogok a te kedvedert 2mpel hosszabban nyomni egy betut, igy is ertelmezheto, amit az ember ir, szovegkornyezet kiadja, max a ketertelmu szavakat irom ekezettel, angolban sincs ekezet, sot vesszo sem nagyon, viszont ez is csak akkor igaz, hogy ertheto amit irok, ha nem te vagyok es tudok irni.


Probaltam jelezni a mellkas és nem pedig mell szo irasaval, foleg h ha azt borotvalja vki az valszeg ferfi, tehat ferfi vagyok, 24 eves, de megertem a fenti buta proli irasaid alapjan, hogy ilyen osszefuggeseket mar eselyed sincs feldolgozni.


Ulj be nyelvtan orara, tudom 30 eve meg nem volt divat, apám is használta kiskoromban a "nől" szót, sajnos csak egy szakmunkas proli az öreg, viszont ertelmes ember es engem tobbnek neveltetett annal, de igen, az a reteg ilyen ostoba, gondoltam is hogy vagy 40 korul vagy es nem egy agysebesz, vagy ha fiatal akkor nagyon buta es videki. Elobbinek jobban orulok, mert akkoriban ennyi volt a magyar szint nagy atlagban es megbocsajthato, csak legalabb ne probalj okoskodni es kimagyarazni.

2020. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek endokrinologushoz az mit vizsgál rajtam? Mit néz?
2020. okt. 4. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!