Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő rajtam...

Van itt olyan nő rajtam kivul, akit nem zavar a narancsbore?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én. Amíg nem gyakoriztam, azt sem tudtam mi az. Már tudom, de nem érdekel.
2020. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Engem se
2020. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Engem sem érdekel rajtatok.

(F/28)

2020. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Engem sose érdekel, a striák se érdekeltek sose.
2020. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek. Miért zavarna? A sztároknak is van csak leretusálják
2020. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van nekem is, akit zavar, ne nézegesse.
2020. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én már az idősebb korosztályba tartozom, és az a fura, hogy a sajátom nem zavar, de hogy a mininél is minibb sortokban járó, egészen fiatal lányokat nem zavarja, azon régóta csodálkozom. Ahogy mondani szokás, a "mi időnkben" - 70-es, 80-as 90-es évek - ritkaságszámba ment narancsbőrt látni, manapság meg az ellenkezője igaz. Az enyém akkor keletkezett, amikor megkezdődött a rémálom klimax és szép sunyin jött fel rám a 10-15 plusz kiló. Fiatalabb korunkban azt se tudtuk, mi az. De amikor már 16-20 éves, deka fölösleg nélküli,bombázó lányok szinte mindegyikén van (főleg hátul a combjukon), akkor látom igazolva azt, amit a narancsbőr okairól évek óta szajkóznak a szakemberek: cukros üdítő, tartósítószerek, mesterséges édesítők, feldolgozott élelmiszerek stb. Édesanyámnak 92 évesen, nagynénémnek 94 évesen egy centi narancsbőre nem volt - igaz, a fenti élelmiszerekből egy kortyot/falatot nem fogyasztottak (nem "tudományos" okokból, hanem mert többre becsülték a friss és frissen főtt ételeket meg a sima vizet, néha egy pohár sört, mint a "korszerű" élelmiszereket). Összegezve: szerintem sokkal több nőt nem zavar, mint amennyit igen, mert annyira "népbetegséggé" vált.
2020. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem sem érdekel.
2020. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!